DBSKSK POLABAN Nymburk
2:1(1:0)
so 6. 4. 2024 16:30 @ Dolní Bousov, 1.A třída sk. B muži, 21. kolo

"A" - 21. kolo - 06.04.2024 - DBSK - SK Polaban Nymburk 2:1 (1:0)

V týdnu, před sobotním utkáním, měli virózu Zdeněk Bělík, Honza Boček a Milan Merva, a tak postavit zcela zdravou 11ctku, byl pro áčko trochu problém.

DBSK – SK POLABAN NYMBURK 2:1 (1:0)

Branky: 43‘ Matěj Falta, 52‘ Jakub Kasal – 72‘ Michal Daněk (p)

DBSK: Miroslav Bím – Petr Ježek, František Klíma, Miroslav Horák (46‘ Jakub Kasal) – Tomáš Šolc, Michal Horák (K), Zdeněk Bělík, Jan Boček – Matěj Falta - Radek Tomíček (17‘ Milan Merva), David Rejzek (88‘ Lukáš Zvěřina)

Na střídání: Ondřej Šimek, Ondřej Pilař (B)

Nymburk: Václav Holešovský – Matěj Krušinský (63‘ Volodymyr Andriichuk), Michal Kotek, Michal Daněk, Roman Jarschel (86‘ Tomáš Hoffmann), Vojtěch Herčík (K), Tomáš Hrdlička, Patrik Zbořil (63‘ Marek Šimon), Filip Sladkovský (63‘ Daniel Wiehl), Dominik Zbořil (63‘ Jakub Šimon),

Na střídání: Petr Plaček (B), Jan Ruszó

V týdnu, před sobotním utkáním, měli virózu Zdeněk Bělík, Honza Boček a Milan Merva, a tak postavit zcela zdravou 11ctku, byl trochu problém. Navíc hned v 17. minutě se zranil Radek Tomíček a musel střídat.

V úvodu utkání předvedli spolupráci Zdeněk Bělík s Matějem Faltou, ze které jsme vytěžili roh. V 10. minutě poslal dlouhý pas Petr Ježek na Honzu Bočka, jeho střela směřovala na gólmana. Ve 26. minutě šla přihrávka hostí za naši obranu, ale Fanda Klíma se včas vrátil. V závěru první půle byl ve vápně faulovaný Honza Boček, míč se dostal k Matějovi Faltovi a ten ho poslal do sítě 1:0.

Uběhlo 7 minut z druhého poločasu a Kuba Kasal našel skulinku v chumlu hráčů a střelou k tyči zvýšil na 2:0. V 57. minutě zlikvidoval střelu hostí Míra Bím. Další střela Polabanu šla vedle. V 72. minutě se hosté dočkali snížení z pokutového kopu, Míra Bím si na míč sáhl, ale vyrazit ho mimo branku nedokázal 2:1. V 81. minutě odehrál od naší branky centrovaný míč Petr Ježek. V 86. minutě střílel Zdeněk Bělík, gólman Holešovský míč vyrazil na roh, po něm hlavičkoval Milan Merva a opět zasahoval gólman. Ve slunečném a teplém odpoledni, jsme vybojovali tři body a udělali tak radost početné návštěvě. Děkujeme fanouškům za povzbuzování a vytvoření výborné atmosféry.

V sobotu 13.4. zajíždíme na FK Bohemii Poděbrady, výkop utkání je v 16:30.