ne 21. 4. 2024 11:55 @ Dolní Bousov, 1. A třída žáků U13 sk. B, 21. kolo

"U13" - 21. kolo - 21.04.2024 - DBSK - FK Mělník 1909 7:0 (5:0)

.

Dolnobousovský SK - FK Mělník 1909   7 : 0 (5:0)

Střelci: 10., 11. Matouš Vynikal, 29., 31., 35. Kryštof Šourek, 40. Teo Sobotka,61. Václav Anděl

Sestava: Alex Lašák - Matěj Bulíř, Kryštof Šourek, Václav Anděl, Teo Sobotka, Štěpán Vokoun, Vojta Valíček, Ondra Noha, Vojta Šolc, Matouš Vynikal, Tomáš Cee, Adam Hercík

Za slunného, ale studeného nedělního poledne jsme se utkali s týmem FK Mělník 1909. Měli jsme mu co vracet. Na podzim jsme na jeho hřišti 6:3 prohráli. A vedlo se nám to hned od začátku. Za první 3.minuty zápasu jsme běželi 3x sami na branku, ale to ještě ke gólům nevedlo. Až v 10.miutě Matouš Vynikal doklepl za brankovou čáru povedenou akci z levé strany. Hned v 11. minutě opět Matouš Vynikal výborným presinkem obral stopera hostí o balón a samostatný únik proměnil. Pak konečně začal dávat góly i Kryštof Šourek. V rozmezí 6 minut 3x skóroval po samostatných akcích. Ve druhém dějství ještě po pěkných akcích skóroval Teo Sobotka a Vašek Anděl. Výborný výkon všech hráčů vedl k výborné hře v poli a jednoznačnému vítězství bez obdržené branky.