SKP Mladá BoleslavStarší žáci
1:4(0:4)
so 30. 3. 2024 10:00 @ Jičínská ul., U Koupaliště, 1. A třída žáků U15 sk. B, 18. kolo

"U15" - 18. kolo - 30.03.2024 - SKP Mladá Boleslav - DBSK 1:4 (0:4)

.

SKP Mladá Boleslav - DBSK 1:4 (0:4)

branky: Veselý3, Beitl

Sestava: Vodička, Lorenc, Beitl, Polášek, Tauchman, Havel, Niems, Veselý, Kopal, Lohniský, Šourek, Valíček, Anděl, Sobotka, Smandra

Ve druhém jarním zápase se starší žáci představili na SKP Mladá Boleslav. Vstup do utkání byl skvělý už ve 3.minutě se z pětadvaceti metrů krásně trefil Veselý a bylo to 1:0, tentýž hráč přidal druhý gól v 11. minutě opět střelou z dvaceti metrů po přihrávce Šourka a za další dvě minuty zkompletoval hattrick z dorážky Poláškovy střely. Důležitý moment utkání přišel ve 30.minutě, to kdy po obyčejném faulu Lohniského na půli hřiště k velkému údivu všech přihlížejících vytáhl rozhodčí Danihel žlutou kartu, ta byla už druhá a tak následovala červená karta a vyloučení to nadzvedlo vedoucího M. Šolce, který poslal rozhodčího do určitých míst a ten jak blbě viděl, tak dobře slyšel a následovala další červená. Tento moment hrubě ovlivnil utkání, nám se ještě do půle podařilo přidat čtvrtý gól ve 39.minutě, kdy se prosadil po samostatné akci Beitl.

Druhá půle moc fotbalové krásy nepřinesla, domácím se podařilo vstřelit čestný úspěch v 70.minutě.