ne 14. 4. 2024 10:00 @ Kutná Hora - tráva, 1. A třída žáků U15 sk. B, 20. kolo

"U15" - 20. kolo - 14.04.2024 - Sparta Kutná Hora "B" - DBSK 1:6 (0:3)

.

Sparta Kutná Hora "B" - DBSK 1:6 (0:3)

branky: Veselý 3, Lohniský, Beitl, Zachař

Sestava: Vodička, Polášek, Lorenc, Kopal, Lohniský, Cee, Niems, Veselý, Štros, Beitl, Zachař, Tauchman, Hercí, Smandra, Havel

V dalším kole 1.A třídy starších žáku U15 jsme zavítali do Kutné Hory, kde jsme nastoupili proti béčku místní Sparty Kutná Hora. První změna skóre přišla po opatrném začátku ve 22. minutě po akci z naší levé strany, to kdy si Štros narazil se Zachařem a nacentroval na úplně volného Veselého, který střelou pod břevno otevřel skóre utkání. Druhý zásah přišel za tři minuty po akci jak přes kopírák, jenom z pravé strany centroval Beitl, střelec zůstal stejný. Ve 38. minutě Beitl rozehrál z pravé strany na krátko rohový kop na volného Lohniského, který se svým důrazem dostal do tří zakončení za sebou jeho poslední střelu tečoval Veselý a zvýšil na 3:0.

Vstup do druhé půle byl výborný, hned v první minutě po kombinaci Tauchmana s Niemsem využil svoji rychlost Zachař, který se dostal za obranu domácích a střelou mezi nohama brankáře zvýšil a 4:0. V 55.minutě předvedl fotbalovou parádu Lohniský, to když se dostal na kruhu k míči cestou k brance kličkou alá Zidenin Zidane obešel dva protihráče a střelou pod břevno z dvaceti metrů přidal pátý gól. V 58. minutě domácí snížili na 1:5 po akci přes naší levou stranu, kdy se kutnohorský útočník dostal za naší obranu a střelou na zadní tyč nedal Vodičkovi šanci. Poslední zásah přidal deset minut před koncem Beitl, který vymetl šibenici domácí branky.