so 30. 3. 2024 10:00 @ Sokol Libiš, 1. A třída dorostu U19 sk. B, 18. kolo

"U19" - 18. kolo - 30.03.2024 - TJ Sokol Libiš - DBSK 3:0 (1:0)

.

TJ Sokol Libiš - Dolnobousovský SK 3:0 (0:1)

SESTAVA: Jonáš Andlt- Ondřej Svoboda, Přemysl Kynčl, René Wágner, Jakun Černohorský - Pavel Skála, Serhii Radchuk, Jiří Veselý, David Zvěřina, Vojtěch Štros, Ondřej Šimek

Střídání: Tadeáš Dostál, Ondřej Pilař, Michal Buriánek

V druhém kole jsme zavítali na půdu TJ Sokol Libiš, s kterou jsme na podzim remizovali 3:3. První poločas byl vyrovnaný z obou stran, bohužel ve 22 minutě po špatném odkopu a následně skrumáži ve velkém vápně hráč domácích skóroval 1:0.

Do druhého poločasu jsme měli několik šancí. Asi největší měl Ondra Pilař, kdy šel na branku soupeře, bohužel trefil gólmana. V 74 minutě navýšil soupeř skóre na 2:0 po penaltovém zákroku. Bohužel na konci zápasu došlo ke strkanici našeho hráče Serhii Radchuka s protihráčem a rozhodčí udělil našemu hráči červenou kartu.

Soupeř na závěr upravil konečné skóre 3:0.

Příštím kole přivítáme doma MSK Klecany 1921 výkop v 10:00.