TK Slovan Lysá n / LDBSK
1:6(1:4)
ne 17. 3. 2024 15:00 @ Slovan Lysá nad Labem, 1.A třída sk. B muži, 18. kolo

"A" - 18. kolo - 17.03.2024 - TK Slovan Lysá nad Labem - DBSK 1:6 (1:4)

Ve druhém jarním kole áčko zavítalo do Lysé, která minulý týden zvítězila na hřišti vedoucích Úval.

TK SLOVAN LYSÁ n/L - DBSK 1:6 (1:4)

Branky: 14‘ Jan Ryšánek – 1‘, 44‘ Radek Tomíček, 4‘, 11‘ Milan Merva, 51‘, 84‘ Jan Boček

DBSK: Miroslav Bím – Petr Ježek, František Klíma, Michal Skalický (67‘ Lukáš Zvěřina) – Tomáš Šolc, Michal Horák (K) (82‘ Aleš Pavliš), Jan Boček, Jakub Kasal – Miroslav Horák (60‘ David Rejzek), Radek Tomíček, Milan Merva

Na střídání: Ondřej Klíma (B)

Lysá: Petr Hajný – Ondřej Hanke, Patrik Müller (83‘ Daniel Říman), Ondřej Poborský, Tomáš Kříž (K) (83‘ Marek Říman), Aleš Schneiberg, Ondřej Veselý, David Šlingr (60‘ David Trégl), Ondřej Šindler, Marek Čejka (72‘ Tomáš Cabrnoch), Jan Ryšánek

Na střídání: Martin Urban, Jan Kříž

Ve druhém jarním kole jsme zavítali do Lysé, která minulý týden zvítězila na hřišti vedoucích Úval. A tak se dal od domácích očekávat urputný boj o body k záchraně.

Nám skvěle vyšel vstup do utkání, neuběhla ani celá první minuta po přihrávce Petra Ježka otevřel skóre Radek Tomíček 0:1. Ve 4. minutě našel Radek Tomíček Milana Mervu a vedli jsme 0:2, v 11. minutě přidal Milan třetí branku po nahrávce Kuby Kasala. Domácí snížili na 1:3 po dlouhém pasu do našeho vápna. V průběhu prvního poločasu ještě střílel Honza Boček, jeho střela šla po teči na roh. Střela domácích ve 28. minutě šla nad branku. Gól do šatny dal ve 44. minutě Radek Tomíček hlavou po centru Kuby Kasala 1:4.

V 51. minutě druhé půle se prosadil Honza Boček, který zužitkoval nahrávku Míry Horáka 1:5. Střela Kuby Kasala šla vedle a samostatný nájezd neproměnil David Rejzek. V 72. minutě dobře zasáhl Míra Bím proti střele domácích. Konečnou podobu skóre uzavřel v 84. minutě Honza Boček po nahrávce Davida Rejzka. První utkání na přírodní trávě jsme zvládli, díky patří početné skupině fanoušků, kteří nás přijeli podpořit.

V sobotu 23.3. hostíme Sokol Luštěnice, výkop utkání je v 15:00.