DBSKSokol Luštěnice
4:0(1:0)
so 23. 3. 2024 15:00 @ Dolní Bousov, 1.A třída sk. B muži, 19. kolo

"A" - 18. kolo - 23.03.2024 - DBSK - Sokol Luštěnice 4:0 (1:0)

První jarní utkání na domácím stadionu obstaral duel s okresním rivalem Luštěnicemi.

DBSK – SOKOL LUŠTĚNICE 4:0 (1:0)

Branky: 40‘ Zdeněk Bělík, 47‘ Jan Boček, 66‘ Radek Tomíček, 77‘ Miroslav Horák

DBSK: Ondřej Klíma – Petr Ježek (70‘ Michal Skalický), František Klíma, Miroslav Horák – Tomáš Šolc, Michal Horák (K) (70‘ Matěj Falta), Zdeněk Bělík, Jakub Kasal (67‘ David Rejzek) – Jan Boček (74‘ Jan Keszeg), Radek Tomíček (80‘ Lukáš Zvěřina), Milan Merva

Na střídání: Miroslav Bím (B)

Luštěnice: Zdeněk Janura – Vladimír Horák, Martin Hůlka, Petr Pavlíček (53‘ Jan Grus), Tomáš Hrdlička, Ondřej Fišer (70‘ Jiří Baborák), Šimon Hlaváček, Josef Grus, Stanislav Hrynčuk, Josef Lada, Ladislav Hlaváček

Od úvodu jsme si vytvořili mírný tlak a v 5. minutě nedosáhl na centr Kuby Kasala Radek Tomíček. V 16. minutě Radek střelou levačkou orazítkoval břevno. Další střelu na branku vyslal ve 28. minutě Zdeněk Bělík po nahrávce Honzi Bočka, ale gólman Janura byl na svém místě. Ve 33. minutě pálil do gólmana Míra Horák. Honza Boček hlavičkoval ve 36. minutě nad, po centru Kuby Kasala. Ve 40. minutě se míče zmocnil Zdeněk Bělík a střelou z úhlu pod břevno nás dostal do vedení 1:0. V závěru poločasu ještě mezi dvěma stopery střílel Radek Tomíček.

Vstup do druhé půle nám vyšel skvěle, přihrávkou do ulice uvolnil Petr Ježek Milana Mervu, ten našel před brankou nabíhajícího Honzu Bočka, který zvýšil na 2:0. V 66. minutě nádherně uvolnil Zdeněk Bělík Radka Tomíčka, který proti Zdeňkovi Janurovi nezaváhal 3:0. Při další akci ze 77. minuty, Zdeněk Janura Radka Tomíčka vychytal za cenu rohového kopu, po kterém centroval Zdeněk Bělík na Míru Horáka a ten hlavou stanovil konečné skóre na 4:0.

Snad jsme ve slunečném, ale chladném počasí zahřáli diváky a naše věrné fanoušky předvedenou hrou a góly.

V pátek 29.3. zajíždíme do Kosmonos, výkop utkání je v 10:30.