ne 24. 3. 2024 11:55 @ Dolní Bousov, 1. A třída žáků U13 sk. B, 17. kolo

"U13" - 17. kolo - 24.03.2024 - DBSK - SK Kosmonosy "B" 4:2 (2:0)

.

Dolnobousovský SK - SK Kosmonosy „B“  4 : 2 (2:0)

Střelci: 17., 31. Teo Sobotka, 60. Kryštof Šourek, 70. Matěj Bulíř

Sestava: Ondra Havel - Matěj Bulíř, Kryštof Šourek, Václav Anděl, Teo Sobotka, Štěpán Vokoun, Vojta Valíček, Kuba Hýsek, Ondra Noha, Vojta Šolc, Matouš Vynikal, Tomáš Cee

První utkání jarní části krajské I.A třídy mladších žáků U13 jsme sehráli na domácím hřišti s SK Kosmonosy. Hrálo se výborné vyrovnané utkání. Soupeř byl trochu lepší na balónu a v kombinaci. My jsme se prezentovali poctivým výkonem dozadu a rychlým přechodem do útoku. První dvě branky vstřelil po standartních situacích Teo Sobotka. Nejprve z rohového kopu a následně z pokutového kopu po faulu na Matouše Vynikala. V 45. minutě po našem nedůrazu soupeř snížil. V 60.minutě jsme po rychlém kontru a gólu Kryštofa Šourka opět odskočili o dvě branky. Soupeř se nevzdával a 68.minutě po rohovém kopu snížil na rozdíl jednoho gólu. To soupeře povzbudilo a ještě více se snažil vyrovnat. V poslední minutě zápasu kopali Kosmonosy rohový kop, všichni hráči i hostující brankař se natlačili do našeho vápna. Rohový kop jsme ubránili, míče se zmocnil Matěj Bulíř a odkopem z naší poloviny hřiště vstřelil do prázdné branky soupeře čtvrtou branku. Poté rozhodčí ukončil zápas. Všechny hráče bych chtěl pochválit za výborný výkon.

Další utkání hrajeme v sobotu 30.3.2024 od 11:55 na hřišti u koupaliště s SKP Mladá Boleslav.