ne 3. 3. 2024 10:30 @ Turnov, Zimní turnaj v Turnově, 7. kolo

"U13" - Přátelák - 03.03.2024 - DBSK - TJ Sokol Doubí 2:3 (0:3)

.

Dolnobousovský SK U13 – TJ Sokol Doubí U13   2 : 3 (0:3)

Branky: vlastní, Teo Sobotka

Sestava: Ondra Havel - Ondra Noha, Adam Hercík, Kryštof Šourek, Václav Anděl, Teo Sobotka, Matouš Vynikal, Matěj Bulíř, Vojta Šolc, Kuba Hýsek, Roman Bočánek, Štěpán Vokoun

V posledním zápase s lídrem turnaje Sokolem Doubí jsme sehráli asi nejlepší zápas. I když jsme po zbytečných chybách a neproměnění několika 100 % brankových příležitostí první půli 0:3 prohráli, předvedená hra byla výborná. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a soupeře jsme nepouštěli na naší půlku. Výborným presinkem Matouše Vynikala jsme v 45.minutě donutili soupeře k vlastní brance. V 55.min si vyměnili balón Kryštof Šourek s Teem Sobotkou, který podél vybíhajícího golmana zavěsil. I dalších minutách jsme byli jasně lepší a vypracovali si hodně brankových příležitostí, ale branku jsme již vstřelit nedokázali.