ne 15. 10. 2023 10:00 @ Dolní Bousov, 1. A třída žáků U15 sk. B, 11. kolo

"U15" - 11. kolo - 15.10.2023 - DBSK - Sporting Mladá Boleslav 5:3 (2:1)

.

DBSK - Sporting MB 5:3 (2:1)

branky: Koliáš 4, Veselý

Sestava: Smandra, Polášek, Beitl, Lorenc, Sobotka, Pastorek, Niems, Koliáš, Tauchman, Veselý, Lohniský, Havel, Hercík, Marušinec

V dalším kole 1A třídy starších žáků jsme přivítali Sporting Mladá Boleslav. Úvod utkání byl v naší režii a ve 3.minutě vhodil dlouhý aut Koliáš na Pastorka, který se dostal do zakončení, které hostující brankář jen vyrazil před dobíhajícího Veselého, který zprvní otevřel skóre 1:0. V 10.minutě přišel faul hostú před jejich pokutovým uzemím míč si postavil Koliáš a tvrdou střelou vymetl šibenici soupeřovy branky 2:0. Postupem času hosté vyrovnali hru a ve 37.minutě přišel náš faul před velkým vápnem, který Sporting potrestal a snížil na 2:1.

Vstup do druhé půle nám opět vyšel hned ve 42.minutě prošel Pastorek po pravé straně a naservírovnal míč Koliášovi, který střelou zprvní zvýšil na 3:1. V 51.minutě sehráli hosté pěknou akci, která skončila gólem v naší síti. V 59.minutě zkompletoval hattrick Koliáš tvrdou střelou zpoza velkého vápna 4:2. V 69.minutě si z obranou hostů na pravé straně pohrál Niems a předložil míč před úplně volného Koliáše, který přidal svůj čvrtý a celkově náš pátý gól. Poslední změna skóre přišla pět minut před koncem po přímém kopů hostů, který náš brankář podcenil. Důležitá výhra, která nás posunula na čtvrté místo v tabulce.