so 28. 10. 2023 10:00 @ Netřebice, 1. A třída žáků U15 sk. B, 13. kolo

"U15" - 13. kolo - 28.10.2023 - TJ Pátek - DBSK 1:6 (1:1)

.

TJ Pátek - DBSK 1:6 (1:1)

branky: Pastorek 2, Veselý 2, Beitl, Lohniský

Sestava: Vodička, Cee, Lorenc, Beitl, Polášek, Hozák, Niems, Pastorek, Tauchman, Lohniský, Veselý, Havel, Marušinec, Smandra

V dalším kole 1A třídy starších žáků jsme zavítali do Netřebic, kde má náhradní hřiště TJ Pátek. Začátek zápasu byl opatrný z obou stran až v 15.minutě se po rohovém kopu Veselého z dorážky prosadil Beitl 1:0. Další šanci připravil po pravé straně Pastorek, když obešel čtyři protihráče a našel úplně volného Lohniského ten zamířil pouze do tyče. Domácí využili naší chyby v rozehrávce a ve 27.minutě vyrovnali na 1:1. Do konce první půle ještě dvakrát zkoušel štěstí Pastorek ale obě střely nemířili mezi tři tyče.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a dostali domácí pod tlak a v 51.minutě aktivní Pastorek prošel středem a střelou k pravé tyče nás poslal do vedení 2:1. Za další čtyři minuty zvýšil z dorážky Lohniský a v 60.minutě po akci aktivního Pastorka do prázdné branky upravil na 4:1 Veselý. Za další tři minuty znovu Veselý přidal pátý zásah střelou z hranice velkého vápna a konečnou podobu výsledku dal v 69.minutě Pastorek.