FK Mělník 1909Dorost
1:2
ne 12. 11. 2023 9:30 @ Pražská 417, Mělník, 1. A třída dorostu U19 sk. B, 2. kolo

"U19" - 2. kolo - 12.11.2023 - FK Mělník 1909 - DBSK 1:2 (0:1)

.

FK Mělník 1909 - Dolnobousovský SK  1:2 (0:1)

SESTAVA: Jonáš Andlt- Jakub Černohorský, Přemysl Kynčl, René Wágner, Jan Vozka - Petr Koťátko, Pavel Skála, Radchuk Serhii, Josef Sedláček - David Zvěřina, Ondřej Šimek

Střídání: Jakub Macoun, Vojtěch Karn, Tadeáš Dostál, Vojtěch Štros

Branky :26’ David Zvěřina , 79’David Zvěřina

V posledním podzimním kole nás čekal soupeř z první trojky v tabulce.

Do první půle jsme nastoupili s posilou A týmu Josefem Sedláčkem a opět byla znát jeho herní kvalita. Po celou dobu prvního poločasu aktivní hrou dělal soupeři velké problémy, které vyústili v 26. minutě gólem Davida Zvěřiny po přihrávce zmíněného Josefa Sedláčka.

Do druhého poločasu se soupeř snažil vyrovnat, ale dobrou organizací hry jsme Mělník do vyložené šance nepustili. Až přišla 75. minuta po střele ze střední vzdálenosti a nešťastné teči srovnal soupeř na 1:1. A opět úřadoval Josef Sedláček, kdy po lajně utekl obraně a přihrávkou do velkého vápna a následné výměně míče mezi Odrou Šimkem rozhodl David Zvěřina na konečných 1:2 pro Dolní Bousov. Závěrem velice emotivní zápas a následná frustrace soupeře vedla ke dvou červeným kartám. Musím říci, že si kluci vítězství zasloužili nejen bojovností, ale i několika povedenými akcemi.

Vynikající zakončení podzimní časti soutěže a přezimování na 7.místě v tabulce.

Sezóna nekončí, pokračujeme v zimním turnajem v Turnově.