DBSKFK ČÁSLAV "B"
7:0
so 14. 10. 2023 15:30 @ Dolní Bousov, 1.A třída sk. B muži, 11. kolo

"A" - 11. kolo - 14.10.2023 - DBSK - FK Čáslav "B" 7:0 (4:0)

Do zápasu s rezervou Čáslavi vstoupilo áčko v rozestavení se třemi útočníky a hned ve třetí minutě šlo do vedení po brance Honzi Bočka, který zužitkoval nahrávku Ondry Zahustela 1:0.

„A“ – mistrovské utkání – 11. kolo - 14.10.2023

DBSK – FK ČÁSLAV „B“ 7:0 (4:0)

Branky: 6‘ Zdeněk Bělík, 3‘, 62‘, 84‘ Jan Boček, 19‘, 29‘, 77‘ Radek Tomíček

DBSK: Miroslav Bím – Tomáš Šolc, František Klíma, Michal Horák (K) (71‘ Michal Skalický), Aleš Pavliš – Jan Boček, Zdeněk Bělík, Jakub Kasal (56‘ Milan Karela) – Ondřej Zahustel, Radek Tomíček (77‘ Matěj Falta), Jan Keszeg (63‘ Miroslav Horák)

Na střídání: Josef Sedláček

Čáslav: Jakub Beran – Lukáš Marek, Marek Lebduška (K), David Dastych, Adam Novák, Vojtěch Klepal (69‘ Matěj Kubín), Tadeáš Fišr, Tomáš Havrda, David Tůma (40‘ Matěj Černoch), Vladimír Para

Na střídání: Lukáš Ondráček

Do zápasu s rezervou Čáslavi jsme vstoupili v rozestavení se třemi útočníky a hned ve třetí minutě jsme šli do vedení po brance Honzi Bočka, který zužitkoval nahrávku Ondry Zahustela 1:0. Vzápětí z protiútoku mohlo být srovnáno, naštěstí hostující útočník mířil nad branku. V 6. minutě navýšil naše vedení Zdeněk Bělík, po rozehraném rohovém kopu s Kubou Kasalem zamířil přesně na zadní tyč 2:0. V 11. minutě mohli hosté snížit, ale proti byl Míra Bím. V 19. minutě se opět měnilo skóre v náš prospěch, na centr Honzi Bočka si naskočil Radek Tomíček a hlavou zvýšil na 3:0 a o deset minut později využil nabídku od Zdeňka Bělíka a upravil na 4:0. Do poločasu ještě orazítkoval břevno Honza Keszeg a střelu Ondry Zahustela vytáhl na roh brankář Beran.

V úvodu druhé půle šla tečovaná střela Honzi Keszega na roh, a pokus Honzi Bočka o přehoz zlikvidoval brankář. V 58. minutě dobře zasáhl proti střele hostí Míra Bím. V 62. minutě poslal prudký střílený centr před branku Honza Boček a s přispěním obránce se míč dostal do sítě 5:0. Hned poté hlavičkoval po rohu Ondra Zahustel, jeho střelu vyrazil gólman na roh. Následný protiútok zakončili hosté střelou z malého vápna nad. V 77. minutě završil hattrick Radek Tomíček po nahrávce Ondry Zahustela 6:0. V 80. minutě mohl zkompletovat také svůj hattrick Honza Boček, po přihrávce Fandy Klímy ještě netrefil přesně, ale v 84. minutě se už po přihrávce Zdeňka Bělíka nemýlil 7:0. Po delší době jsme mohli diváky potěšit předvedenou hrou a spoustou branek.

V sobotu 21.10. hostíme od 15:30 SK Rejšice.