so 15. 10. 2022 15:30 @ Dolní Bousov, I.A třída skupina B, 11. kolo

"A" - 11. kolo - 15.10.2022 - DBSK - SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 4:7 (3:4)

Zápas s Poříčím by se dal označit jako zápas podzimu.

DBSK – SK POSÁZAVAN POŘÍČÍ n/SÁZAVOU 4:7 (3:4)

Branky: 8‘ Zdeněk Bělík, 12‘ Matěj Falta, 14‘ Michal Pažout, 49‘ Tomáš Honc – 17‘ Zdeněk Hašek (p), 22‘, 41‘ (p) Petr Galuška, 26‘, 52‘, 68‘ Michael Azilinon, 75‘ Jakub Greš

DBSK: Martin Sýkora – Tomáš Šolc, Petr Ježek, František Klíma, Aleš Pavliš (79‘ Miroslav Horák) – Matěj Falta (81‘ Milan Merva), Michal Horák (K) (35‘ Jan Keszeg) – Tomáš Honc (83‘ Jakub Šolc), Zdeněk Bělík, Jakub Kasal – Michal Pažout (83‘ Jakub Šolc)

Náhradníci: Ondřej Klíma (B)

SK PPnS: Aleš Tlamicha – Dominik Pedro, Jakub Baštýř (64‘ Jakub Greš), Adam Dumský, Michael Azilinon, Jaroslav Jírů (89‘ František Majer, Lukáš Říha (15‘ David Verner), Vojtěch Balata (50‘ Lukáš Vaculík), Zdeněk Hašek, Petr Galuška (77‘ Martin Walter), Petr Tlustý

Náhradníci: Michal Soukup (B), Tomáš Sikora

Zápas s Poříčím by se dal označit jako zápas podzimu. V případě naší výhry bychom se dotáhli na vedoucí celek na jeden bod a v příštím utkání hostíme další tým z čela tabulky Polaban Nymburk.

Do utkání jsme vstoupili vskutku impozantně a už ve 14. minutě jsme vedli 3:0. O první branku se postaral Zdeněk Bělík, který poslal míč do sítě po střele Michala Pažouta a zásahu brankáře Tlamichy 1:0. Druhá branka padla po zpětné přihrávce Tomáše Honce a střele Matěje Falty k tyči 2:0 a na 3:0 zvýšil krásnou střelou do šibenice Michal Pažout po nahrávce Matěje Falty. Hosté naše tři rychlé branky nezlomily a v 17. minutě snížili z penalty po faulu na pronikajícího útočníka. Ve 22. minutě Poříčí založilo útok po naší levé straně, hráč hostí zatáhl míč a přihrávkou pod sebe našel zcela volného Petra Galušku 3:2. Ve 26. minutě jsme zahrávali rohový kop, hosté se díky naší lehkovážné hře dostali k míči a nákopem dopředu našli Michaela Azilinona, který obešel i Martina Sýkoru a srovnal na 3:3. Před koncem první půle se Poříčí dostalo do vedení opět po faulu a nařízeném pokutovém kopu.

Na začátku druhého poločasu srovnal po rychlé útočné akci Tomáš Honc po nahrávce Zdeňka Bělíka 4:4. Vzápětí se hosté dostali do vedení, na vysoký míč do vápna nedosáhl Martin Sýkora a pro Michaela Azilinona nebyl problém skórovat 4:5. V 68. minutě zahrávali hosté roh, první střelu Martin Sýkora vyrazil, druhou zblokovala obrana k Michaelu Azilinonovi, který patičkou zkompletoval hattrick. V 75. minutě naši stopeři nechali v obraně samotného Tomáše Šolce, který proti dvěma hráčům Poříčí neměl šanci 4:7. Ve snaze ještě s výsledkem něco udělat pálil dalekonosnou střelou nad Zdeněk Bělík, v 81. minutě pokus Honzi Keszega zlikvidoval gólman, stejně tak střely Fandy Klímy a Mirka Horáka. Pro diváky, kteří přišli v hojném počtu, se odehrál zcela určitě zajímavý zápas, se spoustou branek. Bohužel pro nás bez bodového vyjádření, díky zbytečným chybám, po kterých jsme opět inkasovali velké množství branek. Děkujeme divákům a našim věrným fanouškům za povzbuzování během utkání a za závěrečné ocenění našeho výkonu.

V sobotu 22.10. přivítáme na našem stadionu opět soupeře z popředí tabulky SK Polaban Nymburk, výkop utkání je v 15:30.