Související zápas

Dolnobousovský SK
DBSKSK Rejšice
6:1
so 21. 10. 2023 15:30 @ Dolní Bousov, 1.A třída sk. B muži, 12. kolo

"A" - 12. kolo - 21.10.2023 - DBSK - SK Rejšice 6:1 (4:0)

Za krásného počasí a před slušnou diváckou návštěvou áčko v sobotním odpoledni přivítalo okresního rivala, tým Rejšic.

DBSK – SK REJŠICE 6:1 (4:0)

Branky: 12‘ František Klíma, 18‘ Matěj Falta, 36‘ Jan Keszeg, 45‘, 55‘, 70‘ Radek Tomíček – 85‘ Tomáš Gereš

DBSK: Ondřej Klíma – Michal Skalický (63‘ Miroslav Horák), František Klíma, Michal Horák (K), Aleš Pavliš – Jan Boček (73‘ David Rejzek), Zdeněk Bělík, Matěj Falta, Milan Karela (59‘ Tomáš Šolc) - Radek Tomíček, Jan Keszeg (63‘ Lukáš Zvěřina)

Na střídání: Miroslav Bím (B)

Rejšice: Jakub Štipl – Lukáš Pešta, Pavel Nohýnek (46‘ Tomáš Gereš), Patrik Kühmel, Radek Mynář, David Zikmunda, Jakub Zörkler (67‘ Matyáš Novák), David Gracl, Filip Vrána (73‘ Vojtěch Zvěřina), Martin Šťastný (K), Lubomír Kučera

Na střídání: Pavel Tvaroh (B), Martin Boháček

Za krásného počasí a před slušnou diváckou návštěvou jsme v sobotním odpoledni přivítali okresního rivala, tým Rejšic.

Poprvé prověřil gólmana Štipla v 10. minutě Honza Keszeg po nahrávce Radka Tomíčka, tečovaná střela šla na roh. Ve 12. minutě jsme šli do vedení, když skóroval hlavou Fanda Klíma po rohu Zdeňka Bělíka. V 16. minutě založil útok po pravé straně Michal Skalický a hosté s pomocí tyčky odehráli míč na roh. Hned poté zlikvidoval rychlý protiútok Rejšic v našem vápně Michal Horák. Druhá branka padla z kopačky Matěje Falty po hezké kombinační akci Honzi Keszega a Zdeňka Bělíka. Ve 24. minutě se ke střele dostali hosté, ale míč šel mimo branku. Třetí gól jsme přidali opět hlavou, když se po centru Radka Tomíčka trefil Honza Keszeg. Ve 37. minutě předvedl výborný zákrok Jakub Štipl proti střele Zdeňka Bělíka. O minutu později rozjeli rychlý útok Zdeněk Bělík s Honzou Bočkem, hosté se ubránili za cenu rohu, po kterém pálil nad Radek Tomíček. Těsně před koncem první půle zahrávali rejšičtí roh, míče se zmocnil Zdeněk Bělík, přihrávkou vyslal do útoku Radka Tomíčka, který levou nohou vymetl šibenici.

V 55. minutě přišel další hezký fotbalový moment opět po spolupráci Zdeněk Bělík, Radek Tomíček, když posledně jmenovaný lobem přehodil vyběhnutého gólmana Štipla. V 60. minutě minul branku Honza Keszeg po nahrávce Radka Tomíčka. Hattrick zkompletoval Radek Tomíček v 70. minutě, nejprve vystřihl nůžky Fanda Klíma a po něm Radek hlavou posunul míč do sítě. Hosté se dočkali v 85. minutě, když snížili po naší nepřesné rozehrávce na hranici pokutového území. V úplném závěru ještě mířil těsně vedle z trestného kopu Zdeněk Bělík.

Opět děkujeme fanouškům za vytvoření skvělé atmosféry jak během zápasu, tak i po jeho skončení.

V sobotu 28.10. zajíždíme do Staré Boleslavi, výkop utkání je v 10:00.

Luděk Holub