FK Slavoj Stará BoleslavDBSK
2:4
so 28. 10. 2023 10:00 @ FK Slavoj Stará Boleslav - Lázeňská ul., 1.A třída sk. B muži, 13. kolo

"A" - 13. kolo - 28.10.2023 - FK Slavoj Stará Boleslav - DBSK 2:4 (0:3)

Výkop utkání ve Staré Boleslavi je pravidelně určen na sobotní desátou hodinu. Po vytrvalých deštích nastoupilo áčko na podmáčený trávník s místy, kde stála i voda.

„A“ – mistrovské utkání – 13. kolo - 28.10.2023

FK SLAVOJ STARÁ BOLESLAV - DBSK 2:4 (0:3)

Branky: 64‘ Petr Bláha, 90‘ Josef Matějovský – 19‘ Jan Reichert (vl.), 38‘ Matěj Falta, 40‘ Zdeněk Bělík, 72‘ Ondřej Zahustel

DBSK: Ondřej Klíma – Tomáš Šolc, František Klíma, Michal Horák (K), Michal Skalický – Jan Boček, Zdeněk Bělík (78‘ Miroslav Horák), Matěj Falta (72‘ Milan Karela), Jakub Kasal (72‘ Lukáš Zvěřina) - Radek Tomíček, Ondřej Zahustel

Na střídání: Miroslav Bím (B)

ST. Boleslav: Tomáš Šejvl – Tomáš Vašátko, Marek Voženílek, Ladislav Brůžek, Jan Reichert, Martin Zrubek (53‘ David Pelnář), Jan Janík (67‘ Josef Matějovský), Jan Cruz (K), Jakub Tesař, Jakub Šejvl, Petr Bláha

Na střídání: Jan Poplštejn (B)

Výkop utkání ve Staré Boleslavi je pravidelně určen na sobotní desátou hodinu. Po vytrvalých deštích jsme nastoupili na podmáčený trávník s místy, kde stála i voda.

V úvodu utkání se do šance dostal Jakub Kasal, ale jeho přehoz padajícího brankáře skončil na tyči, další centr Tomáše Šolce odvracel obránce na roh. Poté dvakrát po sobě zahrozili domácí, jednou šla střela nad branku, poté vyrážel Ondra Klíma. V 19. minutě centroval před branku Kuba Kasal a domácí obrana si míč srazila do sítě. Další naše pokusy skončily nad brankou, nad pálil Honza Boček, a po rohu Zdeňka Bělíka i Radek Tomíček. Blízko k vyrovnání bylo ve 29. minutě, kdy po rohu zasahoval na brankové čáře Fanda Klíma. Další pokus domácích skončil naštěstí pouze v boční síti. Ve 38. minutě jsme zvýšili vedení, když po střele Honzi Bočka gólman vyrazil míč před sebe a dobíhající Matěj Falta ho umístil do sítě 0:2. Dvě minuty poté si útočnou akci založil Zdeněk Bělík nahrávkou na Honzu Bočka, ten poslal míč na Ondru Zahustela, který ho předložil zpět Zdeňkovi Bělíkovi a bylo to 0:3. Na konci první půle centroval Zdeněk Bělík, ale Ondra Zahustel těsně minul branku.

Na začátku druhého poločasu si role vyměnili, ale Zdeněk Bělík na míč nedosáhl. Domácí snížili v 64. minutě po centru z naší pravé strany se hlavou prosadil Petr Bláha 1:3. V 70. minutě mohl navýšit skóre Ondra Zahustel, ale po samostatném nájezdu po přihrávce Zdeňka Bělíka trefil pouze brankáře Šejvla. V 72. minutě se Ondra už nemýlil a po nahrávce Honzi Bočka trefil čtvrtý gól. V 75. minutě vychytal domácí Ondra Klíma. Další naše akce po ose Ondra Zahustel, Honza Boček skončila střelou Lukáše Zvěřiny do boční sítě. Možnost zvýšit naše vedení měl hlavou Honza Boček, ale po centru Ondry Zahustela minul branku. V závěru snížil z trestného kopu, z hranice pokutového území, střídající Pepa Matějovský, přesnou střelou k tyči 2:4.

V sobotu 4.11. přivítáme od 14:00 nováčka soutěže TJ Slavoj Vrdy.