DBSKTJ Slavoj Vrdy
6:1
so 4. 11. 2023 14:00 @ Dolní Bousov, 1.A třída sk. B muži, 14. kolo

"A" - 14. kolo - 04.11.2023 - DBSK - TJ Slavoj Vrdy 6:1 (2:1)

Poslední domácí podzimní utkání odehrálo áčko proti nováčkovi soutěže, týmu nedaleko od Čáslavi, Slavoj Vrdy.

DBSK – TJ SLAVOJ VRDY 6:1 (2:1)

Branky: 3‘, 79‘ Jan Boček, 45‘ Radek Tomíček, 64‘ Jakub Kasal, 67‘ Matěj Falta, 87‘ Milan Karela – 9‘ Filip Víšek

DBSK: Ondřej Klíma (79‘ Jonáš Andlt) – Tomáš Šolc, František Klíma, Michal Horák (K), Michal Skalický – Jakub Kasal (74‘ Lukáš Zvěřina), Jan Boček, Matěj Falta, Aleš Pavliš (76‘ Milan Karela) - Radek Tomíček, Jan Keszeg (37‘ Miroslav Horák)

Vrdy: Arnošt Kopecký – Aleš Vavřina, Tomáš Vohnický (46‘ Jaroslav Havrda), Štěpán Andrle, David Šveřepa, David Kapounek (56‘ Jiří Nesládek), Martin Volenec (K), David Šranko, Michal Vávra (75‘ Vítek Plašil), Vojtěch Semrád, Filip Víšek (72‘ Martin Brebis)

Na střídání: Adam Nový

Poslední domácí podzimní utkání jsme odehráli proti nováčkovi soutěže, týmu nedaleko od Čáslavi, Slavoj Vrdy.

Hned v úvodu špatně rozehrál gólman hostí, míč šel od Aleše Pavliše na Matěje Faltu, ten připravil míč pro Honzu Bočka, který ho umístěnou střelou k tyči poslal do sítě 1:0. V 5. minutě nedostal míč do branky Kuba Kasal ani po něm Radek Tomíček. Hosté srovnali v 9. minutě po trestném kopu. Naše další brankové příležitosti zlikvidoval ve většině případů brankář Kopecký, nebo střely mířily do boční sítě. Ve 26. minutě měli hosté šanci, po dlouhém autu šla střela nad branku. V závěru prvního poločasu jsme se přece jenom dočkali, když Radek Tomíček levačkou umístil míč za tyčku 2:1.

O první střelu druhého poločasu se postarali hosté, naštěstí míč letěl nad branku. V 55. minutě zahrál gólman Kopecký rukou mimo pokutové území a uviděl červenou kartu. Z následného trestného kopu trefil Radek Tomíček tyč. V 64. minutě vystřelil z úhlu na branku Radek Tomíček, obránce míč odrazil proti noze Kuby Kasala, který ho poslal o tyč do brány 3:1. Další branku dal Matěj Falta taktéž s pomocí hostujícího obránce, který přihrávku před branku vrátil zpátky Matějovi a ten poslal míč do odkryté branky 4:1. Následnou šanci hostí vyrazil na roh Ondra Klíma. V 79. minutě skóroval podruhé v utkání Honza Boček po centru do vápna od Milana Karely 5:1. V 79. minutě nastoupil do branky místo Ondry Klímy patnáctiletý dorostenec Jonáš Andlt, a hned v 84. minutě mohl skórovat z penalty, která byla nařízena za faul na Radka Tomíčka, ale střelu mu brankář vyrazil a následnou dorážku poslal Radek mimo branku. Poslední branku dal v 87. minutě Milan Karela, po rohu Matěje Falty doklepl míč do sítě 6:1. Děkujeme fanouškům a všem příznivcům za podporu v podzimní části sezóny.

Poslední utkání podzimní části odehrajeme v sobotu 11.11. od 10:00 na Slovanu Poděbrady.