FC SB Vlašim "B"DBSK
0:8
so 12. 11. 2022 14:00 @ Na Lukách - tráva, I.A třída skupina B, 15. kolo

"A" - 15. kolo - 12.11.2022 - FC SB Vlašim "B" - DBSK 0:8 (0:4)

V závěrečném 15. kole podzimní části sezóny áčko zajíždělo k nejvzdálenějšímu soupeři do Vlašimi.

FC SB VLAŠIM „B“ - DBSK 0:8 (0:4)

Branky: 8‘, 66‘ Michal Pažout, 32‘ Zdeněk Bělík, 36‘ Jan Keszeg, 40‘ Miroslav Horák, 53’, 81‘ Jakub Kasal, 88‘ Tomáš Honc

DBSK: Ondřej Klíma (67‘ Ondřej Pilař) – Tomáš Šolc, Michal Horák (K), Petr Ježek, Aleš Pavliš – Matěj Falta (67‘ Milan Merva), Miroslav Horák – Tomáš Honc, Zdeněk Bělík (67‘ David Boško), Jan Keszeg (37‘ Jakub Kasal) – Michal Pažout

FC SB: Miloslav Vladyka – Matěj Pajk (K), Vojtěch Houda, Jan Šanda, Matěj Peška, Jan Žirovnický, Petr Novotný (37‘ Zdeněk Tichý), Patrik Brabenec, Václav Skiba, Jan Rytina, Matěj Lažan (46‘ Daniel Pohorský)

V závěrečném 15. kole podzimní části sezóny jsme zajížděli k nejvzdálenějšímu soupeři do Vlašimi. Tak jako každý podzimní zápas, i tentokrát s početnou fanouškovskou skupinou, za což jim patří velké poděkování.

Na mokrém terénu vlašimského hřiště jsme od úvodu měli hru pod kontrolou a domácí nepouštěli do vyložených šancí. Už v osmé minutě vybojoval míč u lajny Míra Horák, přihrál na Michala Pažouta, který otevřel skóre 0:1. Ve 32. minutě pohotově rozehrál trestný kop u pokutového území domácích Honza Keszeg, míč poslal do ulice na Zdeňka Bělíka, který se nemýlil 0:2. Třetí branku dal Honza Keszeg ve 36. minutě po nahrávce Michala Pažouta. Ve 40. minutě jsme zahrávali rohový kop, Michal Pažout vystřelil, domácí gólman míč vyrazil a dobíhající Míra Horák ho nekompromisně poslal do sítě 0:4. V závěru první půle ještě nastřelil tyč Michal Pažout po přihrávce Kuby Kasala a následná střela Tomáše Honce letěla nad branku.

V 53. minutě zvýšil na 0:5 Kuba Kasal po nahrávce Zdeňka Bělíka, a další gólovou přihrávku nachystal Bělda v 66. minutě pro Michala Pažouta 0:6. Další šance Michala Pažouta skončila vedle a střelu Davida Boška vyrazil gólman Vladyka. Krásnou technickou střelou k tyči zvýšil na 0:7 Kuba kasal po nahrávce Davida Boška v 81. minutě. V závěru utkání dvakrát zamezil míči v cestě do sítě Petr Ježek. V 88. minutě uzavřel účet zápasu osmou brankou Tomáš Honc po nahrávce Michala Pažouta. Těsně před závěrečným hvizdem se ještě vyznamenal domácí gólman, který zasahoval proti střelám Michala Pažouta, Davida Boška a Tomáše Honce.

Velké poděkování patří hráčům za výborné výkony v podzimní části sezóny a zrovna tak fanouškům za podporu a vytvoření skvělé atmosféry.

Zimní přípravu zahájíme ve druhém lednovém týdnu, tak jako každý rok, bude proložena přípravnými zápasy. Koncem ledna vyrazíme na soustředění do Harrachova. Celý únor absolvujeme pondělní tréninky na UMT Městského stadionu FK MB. Start jarní části sezóny je naplánovaný na 11.3.2023.