TJ Sokol BýchoryDBSK
0:5
so 17. 6. 2023 17:00 @ Sokol Býchory, I.A třída skupina B, 16. kolo

"A" - 16. kolo - 17.06.2023 - TJ Sokol Býchory - DBSK 0:5 (0:2)

Obhájit vítězstvím čtvrtou příčku nebo při prohře Slovanu Poděbrady poskočit na třetí místo se v posledním zápase sezóny vypravilo áčko do Býchor.

TJ SOKOL BÝCHORY - DBSK 0:5 (0:2)

Branky: 14‘, 22‘, 76‘, 84‘ Jan Keszeg, 56‘ Zdeněk Bělík

DBSK: Roman Gereg – Tomáš Šolc, Petr Ježek, Miroslav Horák (46‘ Martin Král), Aleš Pavliš (66‘ Milan Karela) – Milan Merva (75‘ Pavel Skála), Matěj Falta - Tomáš Honc, Zdeněk Bělík (K), Jakub Kasal (74‘ David Rejzek) – Jan Keszeg

Býchory: Jan Holý – Radek Pelikán, Lukáš Kulich, Josef Teplý (K), Adam Vyhnánek, Jakub Vyhnánek, Zdeněk Vondra (84‘ Ondřej Heres), Aleš Jehlička, Vít Chadraba, Lukáš Chvojka, Ondřej Vaňkát

Na střídání: Tomáš Suchý, Petr Chlumský

Obhájit vítězstvím čtvrtou příčku nebo při prohře Slovanu Poděbrady poskočit na třetí místo jsme se v posledním zápase sezóny vypravili do Býchor. V sestavě chyběli Michal Horák, Fanda Klíma a Ondra Klíma.

Od začátku jsme se snažili držet míč a mít zápas pod kontrolou, ale domácí se chtěli rozloučit s A třídou důstojně a nejlépe výhrou a tak po každé naší ztrátě vyráželi do nebezpečných útoků. První střelecký pokus obstaral Zdeněk Bělík z 55 metrů, ale domácí branku netrefil. Chvilku na to poslal přesnou přihrávku do ulice na Honzu Keszega, který se nemýlil 0:1. Následný trestný kop domácích zlikvidoval Roman Gereg. Ve 22. minutě jsme předvedli hezkou kombinační akci, kdy centroval Tomáš Honc na Zdeňka Bělíka a ten sklepnul míč na Honzu Keszega, který dal druhou branku. Další trestný kop z nebezpečné vzdálenosti opět vyřešil Roman Gereg. Do konce prvního poločasu se prezentoval jen Zdeněk Bělík střelou, kterou domácí brankář vyrazil na roh.

V 54. minutě šel sám na branku Honza Keszeg, ale trefil pouze gólmana. O minutu později zvýšil krásnou střelou zpoza vápna Zdeněk Bělík 0:3. V 76. minutě přehazoval Zdeněk Bělík brankáře, míč skončil na tyči, kde byl připraven Honza Keszeg a zkompletoval tak hattrick 0:4. Konečný účet zápasu stanovil na 0:5 opět Honza Keszeg, který po přihrávce za obranu od Zdeňka Bělíka obešel brankáře a skóroval do prázdné branky.