DBSKFOTBAL HLÍZOV
1:4
so 25. 3. 2023 15:00 @ Dolní Bousov, I.A třída skupina B, 19. kolo

"A" - 19. kolo - 25.03.2023 - DBSK - Fotbal Hlízov 1:4 (0:2)

V prvním jarním domácím utkání áčko proti Hlízovu předvedlo výkon, který na dobře hrající tým od Kutné Hory nestačil.

DBSK – FOTBAL HLÍZOV 1:4 (0:2)

Branky: 74‘ Matěj Falta – 6‘ Tomáš Šváb, 38‘ Matěj Jilemnický, 49‘ Pavel Růžička, 80‘ Martin Šváb

DBSK: Ondřej Klíma – Matouš Novák, Michal Horák (K), Petr Ježek (46‘ Jakub Šolc), Aleš Pavliš – Jakub Kasal (65‘ Matěj Falta), Miroslav Horák – Tomáš Honc (80‘ Roman Gereg), František Klíma, Milan Karela – David Boško

FOTBAL HLÍZOV: Michal Míšek – Petr Zdeňka, Radek Šesták (86‘ Dominik Martínek), Filip Tichý, Michal Král (75‘ Štěpán Váňa), Matěj Jilemnický, Radek Tafel, Pavel Růžička, Vladimír Maxa (90‘ Vladimír Pára), Tomáš Šváb (68‘ Martin Šváb), Jiří Růžička

Na střídání: Vladimír Vavřina, Martin Puk

V prvním jarním domácím utkání jsme proti Hlízovu předvedli výkon, který na dobře hrající tým od Kutné Hory nestačil.

V sestavě chyběl pro zranění Zdeněk Bělík, ze studijních důvodů Honza Keszeg a Martin Král, pro nemoc Milan Merva a těsně před zápasem nepustilo svalové zranění do hry Tomáše Šolce. Hosté nás hned od úvodu aktivně napadali a nedali nám prostor pro rozehrávku. V 6. minutě první střela na naši branku skončila v síti. Naopak naši první střelu, s kterou si však gólman poradil, jsme zaznamenali až v 15. minutě, z kopačky Fandy Klímy. O dvě minuty později měl velkou šanci David Boško, ale minul branku. Hosté hráli dobře a nám naopak nevycházelo vůbec nic. Ve 38. minutě jsme přišli o míč před pokutovým územím a inkasovali druhou branku. Ke konci první půle se po srážce zranil Petr Ježek, v poločase musel střídat a nahradil ho Kuba Šolc, který se postavil do útoku vedle Davida Boška.

Na začátku druhého dějství bylo pro nás ještě hůř, míč z rohového kopu usměrnil osamocený Pavel Růžička do sítě 0:3. Smolný zápas pokračoval a v 65. minutě pro zranění střídal Kuba Kasal, kterého nahradil Matěj Falta, autor našeho jediného gólu ze 74. minuty, kdy napřáhl za vápnem ke střele a odrazem o tyč a brankáře poslal míč do sítě 1:3. Deset minut před koncem odkulhal ze hřiště Tomáš Honc, než jsme stačili vystřídat, tak jsme v početní nevýhodě inkasovali čtvrtou branku. Na tento zápas musíme rychle zapomenout a vzít si z něj pouze ponaučení a připravit se na našeho „oblíbeného“ soupeře Luštěnice.

V sobotu 1.4. zajíždíme do Luštěnic, výkop v 16:30.