DBSKSK Úvaly
6:0
so 20. 8. 2022 17:00 @ Dolní Bousov, I.A třída skupina B, 3. kolo

"A" - 2. kolo - 20.08.2022 - DBSK - SK Úvaly 6:0 (1:0)

Ve druhém kole přivítalo áčko nováčka soutěže SK Úvaly, který postoupil z B třídy.

DBSK – SK ÚVALY 6:0 (1:0)

Branky: 23‘ Petr Ježek, 51‘, 63‘, 77‘ Michal Pažout, 80‘ Jakub Kasal, 90‘ Jakub Šolc

Sestava DBSK: Martin Sýkora – Tomáš Šolc, František Klíma, Petr Ježek, Aleš Pavliš – Matěj Falta (72‘ Milan Merva), Michal Horák (K) – Tomáš Honc (82‘ Jakub Šolc), Zdeněk Bělík, Jan Keszeg (75‘ Jakub Kasal) – Michal Pažout

Náhradníci: Ondřej Klíma (B)

SK Úvaly: David Řemínek – Dominik Rozumný (58‘ Michal Hořínek), Vladimír Křelina, Petr Marčík, Michal Kalafut, Ivo Bačo, Jiří Lokša (72‘ Denis Pik), Matyáš Schovanec, David Bozděch (K), Václav Vlnař (58‘ Miroslav Novák), Štěpán Urban

Náhradníci: Maxmilián Los (B), Ondřej Benčič

Ve druhém kole jsme přivítali nováčka soutěže SK Úvaly, který postoupil z B třídy.

Od úvodu bylo patrné, že hosté přijeli s defenzivní taktikou a pro nás bylo těžké se přes obranný blok prosadit. Naše první branka padla ve 23. minutě po rohovém kopu Zdeňka Bělíka a hlavičce Petra Ježka 1:0. Za dvě minuty kopali hosté trestný kop před hranicí pokutového území, který výborným zákrokem zlikvidoval Martin Sýkora. Koncem prvního poločasu hlavičkoval po rohu do brankáře Jan Keszeg.

V 51. minutě zvýšil na 2:0 Michal Pažout po nahrávce Fandy Klímy. V 58. a 62. minutě dvakrát zahrozili hosté, obě střely naštěstí minuly branku. Hned poté se k míči dostal Michal Pažout, obešel i brankáře a zvýšil na 3:0. V 77. minutě Michal Pažout zkompletoval hattrick, po přihrávce Tomáše Honce předvedl stejnou akci jako při třetí brance a zvýšil na 4:0. Na 5:0 dal střídající Kuba Kasal, do prázdné branky mu míč předložil Zdeněk Bělík. V 83. minutě se střelou z dálky prezentoval další střídající hráč Kuba Šolc, jeho pokus minul branku. V 86. minutě hosty opět vychytal Martin Sýkora. V téže minutě poslal svojí dalekonosnou střelu na branku Zdeněk Bělík, ale těsně minul cíl. V závěru utkání našel dlouhou přihrávkou Fanda Klíma Michala Pažouta, ten si pohrál s obranou a poslal míč před prázdnou branku na Kubu Šolce 6:0.

V sobotu 27.8. zajíždíme do Hlízova, výkop utkání je v 17:00.