Související zápas

Dolnobousovský SK
TJ Sokol LuštěniceDBSK
0:0
st 26. 4. 2023 17:30 @ TJ Luštěnice, I.A třída skupina B, 20. kolo

"A" - 20. kolo - 26.04.2023 - TJ Sokol Luštěnice - DBSK 0:0 (0:0)

Odložené 20. kolo odehrálo áčko ve středu v Luštěnicích, s týmem, se kterým v posledních dvou utkáních nevyhráli a jehož herní styl nám moc nevyhovuje.

TJ SOKOL LUŠTĚNICE - DBSK 0:0

DBSK: Ondřej Klíma – Tomáš Šolc, František Klíma, Martin Král (53‘ Jakub Kasal), Petr Ježek – Michal Horák (K) - Tomáš Honc, Matěj Falta (88‘ Milan Merva), Miroslav Horák (70‘ Aleš Pavliš), Milan Karela – Jakub Šolc (71‘ David Boško)

TJ Luštěnice: Zdeněk Janura – Josef Grus, Petr Pavlíček (63‘ Tomáš Hrdlička), Martin Hůlka, Lukáš Lasák, Ondřej Fišer (84‘ Tomáš Kočí), Jan Grus, Ondřej Mísař, Stanislav Hrynčuk, Josef Lada (77‘ Matyáš Novák), Ladislav Hlaváček (65‘ Šimon Hlaváček)

Na střídání: Vladimír Horák

Odložené 20. kolo jsme odehráli ve středu v Luštěnicích, s týmem, se kterým jsme v posledních dvou utkáních nevyhráli a jehož herní styl nám moc nevyhovuje.

Do utkání jsme šli v rozestavení 4 1 4 1, s cílem, hrát ze zabezpečené obrany s jednoduchým přechodem do útoku. Taktiku jsme plnili poctivě, ale i přesto se do první šance dostali v 19. minutě domácí, ale střela Ládi Hlaváčka šla mimo branku. Ve 27. minutě po trestném kopu Michala Horáka hlavičkoval nad Martin Král, ve 31. minutě běžel na branku Kuba Šolc, ale na nerovném terénu se mu míč rozskákal a dobíhající obránce mu ho odkopl.

Na začátku druhé půle opět po trestném kopu Michala Horáka hlavičkoval Fanda Klíma, ale Míra Horák na míč nedosáhl, v 55. minutě střílel nad Kuba Kasal, který nahradil zraněného Martina Krále. Za deset minut poté pálil těsně vedle Tomáš Honc po nahrávce Matěje Falty a hned na to hlavičkoval nad Fanda Klíma po rohovém kopu. Chvilku po svém nástupu na hřiště mohl zápas rozhodnout Aleš Pavliš, ale v 73. minutě minul branku. Luštěnice hrozily hlavně ze standardních situací, kde měli výhodu výškové převahy. Další velkou šanci neproměnil v 80. minutě Tomáš Honc, mezi tím domácí zahrozily z trestného kopu, a v závěru utkání opět Tomáš Honc těsně minul branku střelou z pravé strany. Po většinu času jsme byli lepším týmem a za závěrečný tlak a vytvořené šance jsme si určitě zasloužili plný bodový zisk. Věřme, že v sobotním utkání ve Votici, kde už bude do hry připraven Zdeněk Bělík a Honza Keszeg, budeme gólově úspěšnější nežli v dohrávce v Luštěnicích.

V sobotu zajíždíme do Votice, odjezd ve 14:00, výkop utkání je v 17:00.

Luděk Holub