so 13. 4. 2024 16:30 @ Poděbrady - UMT, 1.A třída sk. B muži, 22. kolo

"A" - 22. kolo - 13.04.2024 - FK Bohemia Poděbrady - DBSK 2:1 (1:1)

V dalším kole zajíždělo áčko na hřiště FK Bohemia Poděbrady.

Branky: 31‘ Jan Kalina, 70‘ Ondřej Martínek – 26‘ Jan Boček

DBSK: Ondřej Klíma – Petr Ježek, František Klíma, Miroslav Horák (46‘ Michal Skalický) – Tomáš Šolc, Michal Horák (K), Zdeněk Bělík, Jakub Kasal (64‘ Milan Merva) – Matěj Falta (80‘ Milan Karela) – Jan Keszeg, Jan Boček

Na střídání: Lukáš Zvěřina, Miroslav Bím (B)

Bohemia: Jakub Málek – Jakub Svoboda, David Schulz (90‘ Yu Zhang), Ondřej Martínek (77‘ Jan Křivský), Lukáš Nykodým (85‘ Vojtěch Uher), Ondřej Hněvsa (K), Jakub Králík, Matěj Novák, Jan Kalina (77’ Jan Křivský), Dominik Havránek, Ondřej Soukup

Na střídání: Libor Pinkas, Filip Fiška (B)

V souboji třetího týmu se čtvrtým jsme měli vstup do utkání lepší, Honza Boček střílel hned v první minutě těsně vedle, po něm vychytal Zdeňka Bělíka gólman Jakub Málek. Poté se dostali do šancí domácí, ale Ondra Klíma vše vyřešil. Ve 26. minutě poslal do útoku přesnou přihrávkou mezi obránce Honza Keszeg Honzu Bočka a ten se nemýlil 0:1. Za 5 minut bylo srovnáno, když domácí Jan Kalina zahrával trestný kop na hranici pokutového území, míč s pomocí teče ve zdi změnil směr a skončil v naší brance 1:1. V závěru první půle šel domácí útočník sám na naši branku, naštěstí minul a následná střela Zdeňka Bělíka neměla potřebnou razanci. A tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Hned v úvodu druhé půle hlavičkoval po rohu těsně nad Petr Ježek, v 53. minutě trestný kop domácích zlikvidoval Ondra Klíma. V 61. minutě šel sám Zdeněk Bělík, ale dal vedle. V 65. minutě měli domácí výhodu pokutového kopu, ale naštěstí exekutor poslal míč vedle. Od 62. minuty jsme měli početní převahu v poli, ale i přesto šli domácí po střele ze 70. minuty do vedení 2:1. V závěru utkání jsme domácí přitlačili k vlastní brance, ale střely Matěje Falty, Fandy Klímy, Honzi Bočka a Milana Mervi v síti neskončily. A tak jsme si po ztrátě bodů vyměnili s Bohemii místo v tabulce.

V sobotu 20.4. hostíme druhý tým tabulky Fotbal Hlízov, výkop utkání je v 17:00.