DBSKTK Slovan Lysá n/L
1:1
so 22. 4. 2023 17:00 @ Dolní Bousov, I.A třída skupina B, 23. kolo

"A" - 23. kolo - 22.04.2023 - DBSK - TK Slovan Lysá nad Labem 1:1 (0:0)

Po dalším odloženém venkovním zápase v Čelákovicích áčko hostilo TK Slovan Lysá.

DBSK – TK SLOVAN LYSÁ NAD LABEM 1:1 (0:0)

Branky: 67‘ Miroslav Horák – 84‘ Tomáš Kříž

DBSK: Ondřej Klíma – Tomáš Šolc, Michal Horák (K), František Klíma, Petr Ježek (75‘ Milan Karela) – Tomáš Honc, Matěj Falta, Jakub Kasal (80‘ Milan Merva) – Jan Keszeg, Miroslav Horák (80‘ Martin Král) – David Boško (60‘ Jakub Šolc)

Na střídání: Zdeněk Bělík

TK SLOVAN: Václav Rathouský – Jan Kříž, Patrik Müller, Miroslav Švorba, Matěj Kredba (60‘ Matěj Forejt), Tomáš Krušinský (65‘ Jan Kodeš), Matěj Brabec, Lukáš Novák, Aleš Schneiberg, Jan Ryšánek, Tomáš Kříž (K)

Na střídání: Aleš Schneiberg

Po dalším odloženém venkovním zápase v Čelákovicích jsme hostili TK Slovan Lysá.

Vstup do utkání odpovídal předzápasové přípravě a chuti získat na domácím hřišti tři body. Bohužel hlavička Davida Boška a trestný kop Michala Horáka skončil u výborně chytajícího Václava Rathouského, zrovna tak jako další šance Honzi Keszega a Míry Horáka. Lysá zahrozila po rohovém kopu střelou do břevna a další šance vychytal Ondra Klíma.

Úvod druhé půle patřil hostům a jednou dobře zakročil Ondra Klíma a podruhé hosté v nájezdu dva na jednoho netrefili branku. V 67. minutě vybojoval míč Kuba Šolc, nahrál na Míru Horáka, který otřel svoji střelu o záda hostujícího obránce a míč zapadl za gólmana Rathouského 1:0. Další naše střela Kuby Kasala skončila vedle branky. V 84. minutě jsme mohli postupovat sami na branku, ale přihrávka Milana Mervi na polovině hřiště neprošla přes obránce a tak hosté založili protiútok, po kterém na dvakrát proměnil svojí šanci Tomáš Kříž. V našem závěrečném tlaku jsme si už gólovou příležitost nevytvořili a tak utkání skončilo dělbou bodů.

Ve středu zajíždíme k dohrávce do Luštěnic, výkop utkání je v 17:30.