so 7. 5. 2022 17:00 @ Hlízov, I.A třída skupina B, 24. kolo

"A" - 24. kolo - 07.05.2022 - Fotbal Hlízov - DBSK 2:1 (1:1)

Do Hlízova A mužstvo odjíždělo, díky zranění a neodkladným povinnostem některých hráčů, s velice prořídlým kádrem doplněným dorostenci.

„A“ – mistrovské utkání – 24. kolo – 7.5.2022

Branky: 19‘ Tomáš Vyhnánek, 87‘ David Kosprd – 11‘ Ondřej Klíma

Sestava DBSK: Martin Sýkora – Petr Ježek, Miroslav Horák (72‘ Ondřej Šimek), František Klíma, Jan Hrdý – Tomáš Honc, Zdeněk Bělík, Aleš Pavliš (90‘ Jakub Macoun) – Jan Keszeg, Luděk Holub (64‘ Martin Kubišta) – Ondřej Klíma (34‘ Milan Merva)

Sestava Fotbal Hlízov: Michal Míšek – Tomáš Vyhnánek, Tomáš Šváb, Jiří Růžička, Martin Jarůněk (60‘ Michal Král), Martin Šváb, Vladimír Pára (43‘ Tomáš Šusta), Pavel Růžička, Roman Hačka, Martin Frejlach, Vladimír Maxa (81‘ David Kosprd)

Do Hlízova jsme odjížděli, díky zranění a neodkladným povinnostem některých hráčů, s velice prořídlým kádrem doplněným dorostenci (Martin Kubišta, Ondřej Šimek) a jedním hráčem žáků (Kuba Macoun).

První příležitost utkání měl Zdeněk Bělík, ale jeho střela šla nad branku. Poté domácí mířili také nad. V 11. minutě jsme šli do vedení, Honza Keszeg vybojoval na levé straně míč, přihrál na velké vápno Ondrovi Klímovi, který levačkou pod břevno otevřel skóre 0:1. Domácí srovnali po našem rohovém kopu a rychlém protiútoku v 19. minutě. Ve 21. minutě nás podržel Martin Sýkora, který zneškodnil samostatný nájezd domácího útočníka. O minutu později měl velkou šanci Honza Hrdý, ale sám před brankářem poslal míč nad branku, ve 27. minutě po centru Fandy Klímy střílel vedle Honza Keszeg. Další příležitost měl po nahrávce Tomáše Honce Zdenda Bělík, ale sám před gólmanem nasměroval míč vedle branky. V závěru první půle poslal na branku míč Petr Ježek, brankář však střelu vyrazil na břevno, poté ohrozili naši svatyni domácí, ale Martin Sýkora si se střelou poradil.

V úvodu druhého poločasu byl velice aktivní Zdenda Bělík, během pěti minut vyslal na branku tři střely, v 53. minutě pálil po nahrávce Milana Mervi nad Luděk Holub. Po chvíli nás opět dvakrát podržel Martin Sýkora, když vychytal domácího útočníka. V 73. minutě nahrával Aleš Pavliš na Honzu Keszega, jeho střela ale směřovala do brankáře, vzápětí Zdeněk Bělík střílel nad. Konečná podoba výsledku se zrodila těsně před koncem v 87. minutě, domácí útočník vběhl mezi stopery, zmocnil se míče způsobem, který byl dle sudího v rámci pravidel a do prázdné brány stanovil konečné skóre na 2:1. V Hlízově jsme odehráli další utkání, ve kterém jsme byli herně lepším týmem, ale bohužel jsme neproměnili vytvořené šance.

V sobotu 14.5. hostíme od 17:00 vedoucí tým Pšovku Mělník.