DBSKSK Úvaly
1:4
so 4. 5. 2024 17:00 @ Dolní Bousov, 1.A třída sk. B muži, 25. kolo

"A" - 25. kolo - 04.05.2024 - DBSK - SK Úvaly 1:4 (1:2)

Vstup do utkání, se sousedem v tabulce, se áčku nepovedl podle plánu, a hned v úvodu si hosté vytvořili dvě šance.

„A“ – mistrovské utkání – 24. kolo - 4.5.2024

DBSK – SK ÚVALY 1:4 (1:2)

Branky: 29‘ Zdeněk Bělík – 12‘ Dmytro Kovalov, 25‘ Filip Hološko, 49‘ Roman Zajíček, 54‘ Matěj Černý

DBSK: Miroslav Bím – Michal Skalický, Petr Ježek, Milan Karela (72‘ Lukáš Zvěřina) – Milan Merva (K), Zdeněk Bělík, Matěj Falta, Jakub Kasal (66‘ David Rejzek) – Miroslav Horák (67‘ Jakub Šolc), Jan Boček, František Klíma

Na střídání: Lukáš Macek (B)

Úvaly: Peter Tarr – Jaroslav Poděbradský, Filip Kokeš (K), Tomáš Míka, Roman Zajíček (56‘ Ondřej Benčič), Robert Nývlt, Dmytro Kovalov, Lukáš Kučera, Filip Hološko, Matěj Černý, Václav Šabršula

Vstup do utkání, se sousedem v tabulce, se nám nepovedl podle plánu, a hned v úvodu si hosté vytvořili dvě šance. Vzápětí Fanda Klíma střílel nad, střela Honzi Bočka byla tečovaná na roh, a Matěj Falta pálil do gólmana. Ve 12. minutě už protiútok hostí skončil v naší síti 0:1. Ve 25. minutě po naší špatné rozehrávce to už bylo 0:2. Snížení přinesla krásná střela Zdeňka Bělíka z 29. minuty. Tlak v závěru první půle srovnání nepřinesl, veškerá naše snaha končila na skvěle chytajícím brankáři Tarrovi.

Úvod druhé půle přinesl z naší strany nekoncentrovanou hru a po centru z levé strany a špatném bránění ve vápně jsme prohrávali 1:3. V 54. minutě opět špatné bránění a čtvrtý gól v naší síti. Snaha o vyrovnání přinesla dvě střely nad branku, první z kopačky Zdeňka Bělíka a druhá Matěje Falty. V 83. minutě mířil konečně mezi tři tyče Fanda Klíma, ale zrovna tak, jako o chvilku později Petr Ježek, oba pokusy ztroskotali na Peteru Tarrovi. Poslední šanci měl v 90. minutě Fanda Klíma, jeho střela skončila po teči na rohovém kopu. Šance na skórování jsme si vytvořili, ale hostům sobotní utkání vychytal gólman Tarr.

Díky našim, ale i početné skupince hostujících fanoušků, byla při utkání skvělá atmosféra.

V neděli 12.5. zajíždíme do Čáslavi, výkop utkání je v 17:00.