DBSKFK Čáslav "B"
2:0
so 6. 5. 2023 17:00 @ Dolní Bousov, I.A třída skupina B, 25. kolo

"A" - 25. kolo - 06.05.2023 - DBSK - FK Čáslav "B" 2:0 (1:0)

Napravit reputaci po nepovedeném zápase ve Votici, chtělo áčko doma, proti rezervě Čáslavi.

„A“ – mistrovské utkání – 25. kolo - 6.5.2023

DBSK – FK ČÁSLAV „B“ 2:0 (1:0)

Branky: 38‘ Jan Keszeg, 90+3‘ Jakub Šolc

DBSK: Ondřej Klíma – Tomáš Šolc, Miroslav Horák, František Klíma, Milan Karela – Michal Horák (K), Matěj Falta (90‘ Petr Ježek) - Tomáš Honc, Zdeněk Bělík (82‘ Milan Merva), Aleš Pavliš (58‘ Milan Merva) – Jan Keszeg (71‘ Jakub Šolc)

Na střídání: Martin Sýkora (B), David Boško

FK Čáslav: Miroslav Vlček – Marek Lebduška (K), Jiří Špičák, Matěj Kubín, Adam Novák (69‘ Benjamin Spáčil), David Dastych (69‘ Lukáš Kubín), Tomáš Havrda, Lukáš Tuzar, Tadeáš Fišr, Karel Sechovec (38‘ Zdeněk Lanc)

Na střídání: Jakub Beran (B)

Napravit reputaci po nepovedeném zápase ve Votici, jsme chtěli doma, proti rezervě Čáslavi.

Hned od úvodu bylo na hráčích znát, že chtějí zvítězit. První šanci měl v úvodu Tomáš Honc, ale trefil jen brankáře hostí, v 17. minutě po trestném kopu Zdeňka Bělíka pálil nad Honza Kezseg. Další šanci neproměnil Matěj Falta, když střílel jen do brankáře, a z následné šance netrefil branku Zdeněk Bělík. Hosté v první půlce dobře napadali, a nám několikrát dělalo problém, dostat se kombinačně z vlastní poloviny. Ve 38. minutě hosté zahráli na roh, po kterém poslal míč přesně na hlavu Honzi Keszega Zdeněk Bělík 1:0.

V 55. minutě přihrával Tomáš Honc, ale Michal Horák poslal míč pravačkou těsně vedle. Po svém vstupu na hřiště střílel nad Kuba Šolc. V této fázi hry jsme měli trochu útlum, a umožnili hostům ohrozit Ondru Klímu, který několikrát reflexivně zasahoval. V 78‘. minutě nastřelil jen boční síť Kuba Kasal, a tak pojistkový gól přišel až nastaveném čase, kdy šel na roh hostí do útoku i brankář Miroslav Vlček, míč se dostal k Milanovi Karelovi, který ho poslal na Kubu Šolce, osamoceného na hrotu, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku 2:0. Konečně jsme mohli poděkovat našim fanouškům vítězným utkáním.

Ve středu jedeme dohrávat další utkání do Čelákovic, odjezd autobusu je v 15:45, výkop utkání je v 18:00.