SK Posázavan Poříčí n/SDBSK
0:0
so 13. 5. 2023 17:00 @ Poříčí nad Sázavou, I.A třída skupina B, 26. kolo

"A" - 26. kolo - 13.05.2023 - SK Posázavan Poříčí n. Sázavou - DBSK 0:0 (0:0)

Na první tým áčko cestovalo po vydařeném vystoupení v Čelákovicích, a s vědomím daleko těžšího utkání než odehráli ve středu.

SK POSÁZAVAN POŘÍČÍ n. SÁZAVOU - DBSK 0:0

DBSK: Ondřeje Klíma – Tomáš Šolc (52‘ Matěj Falta), Miroslav Horák, František Líma, Milan Karela – Petr Ježek, Michal Horák (K) - Tomáš Honc (87‘ Jakub Kasal), Zdeněk Bělík, Milan Merva – Jan Keszeg (84‘ Lukáš Zvěřina)

Na střídání: Pavel Skála

Posázavan: Michal Soukup – Jakub Baštýř (68‘ Filip Rydval), Adam Dumský, Petr Galuška (60‘ Tomáš Sikora), Lukáš Vaculík, Michael Azilinon, Jaroslav Jírů, Lukáš Říha, David Verner (68‘ Jakub Greš), Vincenc Peroutka (K), Petr Tlustý

Na střídání: Aleš Tlamicha (B), Lukáš Kurz, Martin Bílek

Na první tým jsme cestovali po vydařeném vystoupení v Čelákovicích, a s vědomím daleko těžšího utkání než jsme odehráli ve středu.

Na menším hřišti jsme se chtěli prezentovat hrou ze zajištěné obrany, což se nám celé utkání dařilo, šancí na obou stranách bylo minimum. První střelu na branku vyslali ve 2. minutě domácí, s tou si Ondra Klíma poradil, v 5. minutě střílel vedle Milan Merva. Ve 13. minutě po centru z trestného kopu domácích, šla následná střela nad naši branku. V 18. minutě přišla naše velká šance, kdy Honza Keszeg z boku nastřelil tyč. V závěru první půle přihrál Tomáš Honc na Zdeňka Bělíka, který postupoval na branku, jeho umístěnou střelu lehce tečoval brankář a ta skončila na tyči, chvilku na to vybojoval míč Petr Ježek a posunul znovu na Zdeňka Bělíka, který pálil do boční sítě.

V 54. minutě po rohu hlavičkoval nad Petr Ježek. V 75. minutě centroval Honza Kezseg, ale střela Zdeňka Bělíka šla vedle. V 90. minutě vystřelil Michael Azilinon, jeho střelu vytáhl na roh Ondra Klíma, po jeho rozehrání došlo k faulu na Michaela Azilinona a následovala penalta, kterou se rozhodl zahrát faulovaný. Štěstí stálo při nás a obávaný kanonýr překopl branku. Díky zodpovědnému výkonu všech hráčů jsme byli i blízko k zisku třech bodů, ale po závěrečném dramatu musíme být spokojeni i s bodem.

V sobotu dopoledne 20.5. zajíždíme do Nymburka na Polaban, odjezd autobusu v 8:15, výkop utkání v 10:15.