SK RejšiceDBSK
4:0
so 18. 5. 2024 17:00 @ Rejšice, 1.A třída sk. B muži, 27. kolo

"A" - 27. kolo - 18.05.2024 - SK Rejšice - DBSK 4:0 (2:0)

V dalším utkání na půdě Rejšic, chtělo áčko odčinit prohru s Čáslaví, což se nepovedlo.

„A“ – mistrovské utkání – 27. kolo - 18.5.2024

SK REJŠICE - DBSK 4:0 (2:0)

Branky: 10‘ Martin Sabol, 38‘ Lukáš Pešta, 60‘ Martin Korec, 89‘ Vít Otmar

DBSK: Miroslav Bím – Lukáš Zvěřina (30‘ Ondřej Svoboda), Petr Ježek, Miroslav Horák, Milan Karela – Milan Merva (K) – David Rejzek, Jan Boček, Jan Keszeg (86‘ Serhii Radchuk), Jakub Kasal – 67‘ Jakub Šolc

Na střídání: Jonáš Andlt (B)

Rejšice: Jakub Štipl – Lukáš Pešta (61‘ Pavel Nohýnek), Patrik Kühmel (78‘ Vít Otmar), Jiří Sameš, Martin Korec, Martin Sabol (87‘ Filip Chládek), Jakub Zörkler (71‘ Matyáš Novák), David Gracl, Filip Vrána, Vít Pečínka, Lubomír Kučera (K)

V dalším utkání na půdě Rejšic, jsme chtěli odčinit prohru s Čáslaví, což se nepovedlo. Po minulém zápase přibyl na marodku Fanda Klíma a před zápasem se pro svalové zranění omluvil Michal Skalický a tak nám museli vypomoct dorostenci.

Hned v první minutě směřovala střela Kuby Kasala mimo branku, v 6. minutě střílel nad Honza Keszeg. V 10. minutě proměnil trestný kop, po faulu před naším pokutovým územím, Martin Sabol 1:0. Další náš protiútok zakončil do brankáře Štipla Jakub Šolc. Ve 25. minutě se středem hřiště vydal dopředu Míra Horák, na konci jeho akce dobře zasáhnul domácí gólman. Ve 35. minutě po centru Davida Rejzka střílel vedle Jakub Kasal. Rejšičtí se druhé branky dočkali ve 38. minutě po střele do břevna a následné další střele Lukáše Pešty. Velkou šanci měl na konci první půle Honza Keszeg, ale hlavou po centru Milana Mervi netrefil branku.

Domácí začali druhou půli náporem a první střelu likvidoval Míra Bím. Další naši střelu vyslal těsně mimo branku po rohu Milan Merva. Na 3:0 zvyšoval Martin Korec v 60. minutě, po přesné přihrávce mezi stopery a obejití brankáře střílel do prázdné branky. V 69. minutě poslal dlouhý pas dopředu Ondra Svoboda, ale Kuba Šolc opět jen prověřil Jakuba Štipla. V závěru utkání uskočil při rozehrávce míč Mírovi Bímovi, čehož využil střídající Vít Otmar a vsítil branku na 4:0.

V sobotu hostíme FK Slavoj Stará Boleslav, výkop utkání je v 17:00.