so 25. 5. 2024 17:00 @ Dolní Bousov, 1.A třída sk. B muži, 28. kolo

"A" - 28. kolo - 25.05.2024 - DBSK - FK Slavoj Stará Boleslav 7:2 (2:0)

Po delší době se opět do áčka vrátili absentující hráči, takže do základu bylo z čeho vybírat.

„A“ – mistrovské utkání – 28. kolo - 25.5.2024

DBSK – FK SLAVOJ STARÁ BOLESLAV 7:2 (2:0)

Branky: 4‘, 87‘ Milan Merva, 20‘, 55‘, 69‘ Zdeněk Bělík, 63‘, 89‘ Jakub Šolc – 58‘ Bolek Staněk, 67‘ Ladislav Brůžek

DBSK: Miroslav Bím – Tomáš Šolc (69‘ Ondřej Svoboda), Petr Ježek, Miroslav Horák, Milan Karela – Matěj Falta, Michal Horák (K) (59‘ Jakub Šolc) - Milan Merva, Zdeněk Bělík, Jakub Kasal (63‘ David Rejzek) – Jan Boček (79‘ Lukáš Zvěřina)

Na střídání: Ondřej Pilař (B)

Slavoj: Tomáš Šejvl – Marek Moravský, Ladislav Brůžek, Bolek Staněk (K), Jan Renč (56‘ Josef Matějovský), Marek Voženílek, Daniel Krulich, Petr Bláha, Tomáš Vašátko (66‘ Filip Komárek), David Pelnář (66‘ Jan Janík), David Černý

Po delší době se opět do týmu vrátili absentující hráči, takže do základu bylo z čeho vybírat.

Do zápasu se soupeřem ze spodní části tabulky jsme vstoupili výborně a hned ve 4. minutě otevřel skóre po nahrávce Honzi Bočka Milan Merva 1:0. V 17. minutě orazítkoval břevno po rohu Matěj Falta. Další naše branka padla po hezké přihrávce Matěje Falty do ulice na Zdeňka Bělíka, který obešel gólmana a skóroval do prázdné branky 2:0. Další velkou šanci měl ve 31. minutě Zdeněk Bělík, ale přestřelil branku. Hosté si za první poločas vážnější šanci nevytvořili.

V úvodu druhé půle, sice nadvakrát, ale přesto dostal míč za záda gólmana Šejvla Zdeněk Bělík 3:0. Hosté snížili v 58. minutě po akci z naší pravé strany 3:1. V 63. minutě vybojoval míč na polovině Míra Horák a vyslal do útoku Kubu Šolce, který se nemýlil 4:1. Další snížení přišlo v 67. minutě, po rohovém kopu se hlavou trefil Ladislav Brůžek 4:2. V 69. minutě předložil gólovou nahrávku, dnes podruhé, Matěj Falta Zdeňkovi Bělíkovi, který svojí třetí brankou v zápase zkompletoval hattrick 5:2. Druhou branku v zápase přidal krásnou střelou pod břevno v 87. minutě Milan Merva 6:2. V 88. minutě zlikvidoval šanci hostí Míra Bím. O závěrečnou branku se v 89. minutě postaral Kuba Šolc po nahrávce Matěje Falty 7:2.

V sobotu 1.6. zajíždíme k nováčkovi soutěže TJ Slavoj Vrdy, výkop utkání je v 17:00.