Související zápas

Dolnobousovský SK
FK PŠOVKA MĚLNÍKDBSK
4:1
so 3. 6. 2023 17:00 @ Pšovka Mělník, I.A třída skupina B, 29. kolo

"A" - 29. kolo - 03.06.2023 - FK Pšovka Mělník - DBSK 4:1 (3:0)

Do Mělníka jsme odjížděli bez Zdeňka Bělíka a Matěje Falty, kteří měli povinnosti u FKMB a bez zraněného Michala Horáka.

FK PŠOVKA MĚLNÍK - DBSK 4:1 (3:0)

Branky: 16‘ David Svoboda, 22‘, 34‘ Radim Dvorný, 90+2‘ Jakub Pokorný – 85‘ Jan Keszeg

DBSK: Ondřej Klíma – Tomáš Šolc, Miroslav Horák, Petr Ježek, Milan Karela - Tomáš Honc, František Klíma (K), Milan Merva, Aleš Pavliš (71‘ Jakub Kasal) – Jakub Šolc (75‘ Martin Král), Jan Keszeg

Pšovka: Jiří Zamazal – Radek Beneš, Jan Studený, Roman Eder, Daniel Grabmüller, David Bursa (81‘ Tomáš Bláha), Jakub Kaiser, Jakub Mihalík (56‘ Matěj Havel), Jiří Chytil (K), Radim Dvorný (87‘ Radek Miřatský), David Svoboda (71‘ Jakub Pokorný)

Na střídání: Michal Jenč

Do Mělníka jsme odjížděli bez Zdeňka Bělíka a Matěje Falty, kteří měli povinnosti u FKMB a bez zraněného Michala Horáka, další nominovaní hráči se chvilku před odjezdem omluvili, a tak jsme na střídačce měli dva hráče.

V úvodu utkání jsme vystřelili dvakrát směrem k brance domácích, ale pokaždé nad. V 16. minutě se nedomluvili Míra Horák s Ondrou Klímou, kdo se postará o míč, a tak jim ho sebral David Svoboda a otevřel skóre. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat a ve 22. minutě poslal přímo z rohu míč do naší sítě Radim Dvorný. Domácí hráli s chutí a bojovali, a to byl největší rozdíl oproti našemu projevu. Ve 34. minutě jsme byli potrestáni další brankou, po centru z naší levé strany jsme v brankovém území nepokryli Radima Dvorného, který pohodlně skóroval.

V 58. minutě měl naši největší šanci Kuba Šolc, míč však poslal do brankáře Zamazala a následná dorážka od Petra Ježka šla nad. Nedařilo se nám jak do útoku, tak ani do obrany, a tak v 72. a 76. minutě šel domácí útočník sám na Ondru Klímu, naštěstí pro nás vždy minul branku. Kosmetickou úpravu obstaral v 85. minutě Honza Keszeg po dlouhém pasu Milana Karely. V závěru utkání jsme opět nechali odcentrovat domácí do našeho vápna a střídající Jakub Pokorný uzavřel skóre utkání.

V sobotu 10.6. hostíme Vlašim „B“, výkop utkání v 17:00.

Luděk Holub