SK RejšiceDBSK
2:4
so 11. 6. 2022 17:00 @ Rejšice, I.A třída skupina B, 29. kolo

"A" - 29. kolo - 11.06.2022 - SK Rejšice - DBSK 2:4 (1:1)

Po vítězství v minulém utkání proti MSK, Áčko do Rejšic cestovalo s jistotou záchrany v soutěži.

SK REJŠICE - DBSK 2:4 (1:1)

Branky: 19‘ Vratislav Hlaváč, 55‘ Radek Mynář – 2‘ František Klíma (p), 68‘, 87‘ Tomáš Honc, 78‘ Jan Keszeg

Sestava DBSK: Martin Sýkora – Tomáš Šolc, František Klíma, Petr Ježek, Matěj Falta, Aleš Pavliš (86‘ Pavel Skála) – Jakub Kasal (46‘ Tomáš Honc), Zdeněk Bělík, Jan Stejskal (75‘ Martin Kubišta) - Jakub Šolc (46‘ Lukáš Zvěřina), Jan Keszeg (80‘ Ondřej Šimek)

Sestava SK Rejšice: Jiří Gabriel – Jan Kochl, David Zuna (77‘ Filip Chládek), Jaroslav Havlát (80‘ Tomáš Vejvoda, Radek Mynář (65‘ Tomáš Gereš), David Váňa, David Gracl, David Mareš, Vratislav Hlaváč, Vojtěch Zvěřina, Antonín Fingerhut

Po vítězství v minulém utkání proti MSK, jsme do Rejšic cestovali s jistotou záchrany v soutěži, ale i přesto s motivací vyhrát, hlavně kvůli dvěma bývalým hráčům místního SK, Zdeňkovi Bělíkovi a Matějovi Faltovi.

Cíl se nám dařilo plnit hned od úvodu, když ve druhé minutě proměnil penaltu Fanda Klíma. Soupeř byl zatažený před vlastním pokutovým územím, a vyrážel do rychlých brejků. Z jednoho takového jsme inkasovali v 19. minutě srovnávací branku. Ve 39. minutě hlavičkoval po rohu do brankáře Petr Ježek.

V úvodu druhé půle mohl skórovat Lukáš Zvěřina po nahrávce Tomáše Šolce, ale minul branku. Naše hra se trochu přizpůsobila hře domácích a v 55. minutě strhnul vedení na stranu Rejšic zkušený Radek Mynář 2:1. Do další šance se dostal opět Lukáš Zvěřina po nahrávce Tomáše Honce, ale znovu minul branku. Vyrovnání zařídil v 68. minutě Tomáš Honc po centru Zdeňka Bělíka. Do vedení nás dostal přesnou hlavičkou Honza Keszeg po přihrávce Zdeňka Bělíka. Postupně se na hřiště dostávali naši dorostenci, kteří svým výborným pohybem dělali obraně domácích problémy. V 87. minutě centroval opět Zdeněk Bělík, Ondra Šimek těsně na míč nedosáhl, ale za ním nabíhající Tomáš Honc ho uklidil do sítě 2:4.

V sobotu 18.6. hostíme v posledním utkání sezóny Spartak Průhonice, utkání začíná v 17:00.