FOTBAL HLÍZOVDBSK
1:3
so 27. 8. 2022 17:00 @ Hlízov, I.A třída skupina B, 4. kolo

"A" - 3. kolo - 27.08.2022 - Fotbal Hlízov - DBSK 1:3 (0:1)

Hlízov patří pravidelně k favoritům I. A třídy a na úvod soutěže měl na kontě, stejně jako áčko, dvě vítězství.

FOTBAL HLÍZOV : DBSK 1:3 (0:1)

Branky: 38‘ Tomáš Honc, 47‘, 55‘ Michal Pažout – 90‘ Filip Tichý

Sestava DBSK: Martin Sýkora – Tomáš Šolc, František Klíma, Petr Ježek, Aleš Pavliš (78‘ Matouš Novák) – Matěj Falta (73‘ Milan Merva), Michal Horák (K) (84‘ Miroslav Horák) – Tomáš Honc, Zdeněk Bělík, Jakub Šolc (64‘ Jakub Kasal) – Michal Pažout (63‘ David Boško)

Náhradníci: Ondřej Klíma (B)

FOTBAL HLÍZOV: Michal Míšek – Tomáš Šusta (62‘ Ondřej Tomíšek), Jiří Růžička, Martin Puk, Tomáš Vyhnánek (62‘ Martin Šváb), Para Vladimír, Radek Tafel, Štěpán Váňa, Jakub Švec (46‘ Filip Tichý), Vladimír Maxa, Michal Král

Hlízov patří pravidelně k favoritům I. A třídy a na úvod soutěže měl na kontě, stejně jako my, dvě vítězství.

První střelu na branku vyslal v 6. minutě Zdeněk Bělík, ale gólman Míšek si s ní poradil. Domácí odpověděli centrem před branku a hlavičkou nad. Ve 29. minutě jsme měli první velkou příležitost, Zdeněk Bělík poslal centr před branku, ale Kuba Šolc skluzem nedosáhl. Domácí hráli hodně staženi na svoji polovinu a nedávali nám prostor pro kombinaci. Ve 38. minutě poslal křižný míč do pokutového území Kuba Šolc, Tomáš Honc přehrál domácího beka, přihrál na Michala Pažouta, jeho vychytal Michal Míšek, ale dobíhající Tomáš Honc dorazil míč do sítě 0:1. Vzápětí jsme mohli přidat další branku, Martin Sýkora dlouhým nákopem dostal míč k domácím stoperům, ti špatně rozehráli, míč se dostal k Matějovi Faltovi, který ho napálil do tyče, následně přihrál Zdeněk Bělík na Michala Horáka, ale jeho střela šla vedle.

Úvod druhé půle se nám povedl, neúnavný Tomáš Honc našel před brankou Michala Pažouta a ten pohodlně zvýšil na 0:2. Další hezkou akci jsme předvedli v 55. minutě, na jejímž konci byl Michal Pažout, který si přehodil obránce a obstřelil brankáře 0:3. Domácí párkrát zahrozili střelami z dálky, se kterými si Martin Sýkora poradil. V 81. minutě po rychlém protiútoku trefil tyč David Boško, ale pomezní rozhodčí signalizoval postavení mimo hru. V úplném závěru domácí předvedli útočnou akci po levé straně a snížili na 1:3.

V sobotu 3.9. hostíme Luštěnice, výkop utkání je v 17:00.