so 3. 9. 2022 17:00 @ Dolní Bousov, I.A třída skupina B, 5. kolo

"A" - 4. kolo - 03.09.2022 - DBSK - TJ Sokol Luštěnice 1:4 (1:3)

Áčko poprvé v sezóně zaváhalo.

DBSK : TJ SOKOL LUŠTĚNICE 1:4 (1:3)

Branky: 5‘ Tomáš Honc – 18‘ Petr Pavlíček, 19‘ Ondřej Fišer, 39‘ (p), 69‘ Ondřej Mísař

Sestava DBSK: Martin Sýkora – Tomáš Šolc, František Klíma, Petr Ježek (46‘ Miroslav Horák), Aleš Pavliš – Matěj Falta (70‘ Milan Merva), Michal Horák (K) – Tomáš Honc, Zdeněk Bělík, Jakub Šolc (46‘ Jan Keszeg) – Michal Pažout

Náhradníci: Ondřej Klíma (B), Jakub Kasal, David Boško

TJ SOKOL LUŠTĚNICE: Zdeněk Janura – Vladimír Horák, Petr Pavlíček (K), Martin Hůlka, Josef Grus (73‘ Tomáš Hrdlička), Ondřej Fišer (70‘ Tomáš Kočí), Ondřej Mísař, Jan Grus, Josef Lada, Jakub Semerák (79‘ Jaroslav Kopa), Lukáš Lasák

Náhradníci: Stanislav Hrynčuk, Radek Hrdlička

Vstup do utkání se nám vydařil, a už v páté minutě jsme šli do vedení, Kuba Šolc předložil míč Tomášovi Honcovi a ten se nemýlil 1:0. Po čtvrthodině hry se ke slovu dostali hosté a hned nás potrestali, po rohovém kopu si na míč naskočil Petr Pavlíček a srovnal na 1:1. O minutu později se naší obranou protáhl Ondřej Fišer a dostal hosty do vedení 1:2. Ve 28. minutě měli luštěničtí výhodu nepřímého trestného kopu uvnitř našeho pokutového území za malou domů, který nevyužili. Hosté byli aktivnější a ve 39. minutě si došli pro penaltu, kterou proměnil Ondřej Mísař 1:3.

Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil, nám se stále nedařilo dostat se do utkání a přihrát si míč. V 60. minutě se nám situace ještě více zkomplikovala, po faulu na unikajícího útočníka dostal červenou kartu Fanda Klíma. Branku na 1:4 jsme obdrželi v 69. minutě po útoku středem hřiště. V 74. minutě mohl snížit skóre Zdeněk Bělík po nahrávce Honzi Keszega, ale nastřelil pouze gólmana, v 84. minutě nasměroval pod břevno trestný kop Michal Horák, ale skvělým zákrokem ho zlikvidoval Zdeněk Janura. Ke konci utkání mohl ještě skórovat Michal Pažout, ale hlavičkoval vedle branky.

V sobotu 10.9. zajíždíme do Poděbrad na Bohemii, výkop utkání je v 17:00.