Související zápas

Dolnobousovský SK
Sokol LuštěniceDBSK
2:3
so 26. 8. 2023 17:00 @ TJ Luštěnice, 1.A třída sk. B muži, 4. kolo

"A" - 4. kolo - 26.08.2023 - TJ Sokol Luštěnice - DBSK 2:3 (2:0)

S cílem přivézt plný bodový zisk ze hřiště Luštěnic, vyrazilo áčko v sobotním teplém odpoledni na půdu, pro nás nepopulárního soupeře.

„A“ – mistrovské utkání – 3. kolo - 26.8.2023

SOKOL LUŠTĚNICE - DBSK 2:3 (2:0)

Branky: 14‘ Ladislav Hlaváček, 35‘ Josef Lada – 58‘ Milan Merva, 71‘ Matěj Falta, 79‘ Radek Tomíček

DBSK: Miroslav Bím – Tomáš Šolc, Petr Ježek, František Klíma, Aleš Pavliš – Michal Horák (K) (66‘ Matěj Falta) - Jan Boček (90‘ Jakub Kasal), Zdeněk Bělík, Josef Sedláček (54‘ Milan Merva) – Jan Keszeg (85‘ Miroslav Horák), Radek Tomíček

Na střídání: Ondřej Klíma (B), Milan Karela

Luštěnice: Zdeněk Janura – Vladimír Horák (76‘ Milan Worsch), Petr Pavlíček (80‘ Matyáš Novák), Martin Hůlka, Jakub Semerák, Ondřej Fišer (57‘ Tomáš Hrdlička), Josef Grus, Stanislav Hrynčuk, Josef Lada, Šimon Hlaváček (66‘ Tomáš Vlasák), Ladislav Hlaváček

Na střídání: Milan Mlynka, Patrik Holeš, Tomáš Hájek (B)

S cílem přivézt plný bodový zisk ze hřiště Luštěnic, jsme vyrazili v sobotním teplém odpoledni na půdu, pro nás nepopulárního soupeře.

První akci domácích zlikvidoval na začátku utkání nováček v naší brance, Míra Bím, přicházející k nám z Kosmonos. V 5. minutě mohl otevřít skóre Pepa Sedláček, ale svoji střelu poslal nad branku. Další šanci neproměnil Zdeněk Bělík a hlavička Radka Tomíčka šla nad branku. Ve 14. minutě se nepovedl odkop Mírovi Bímovi a Láďa Hlaváček pohodlně skóroval 1:0. Chvilku na to mohl srovnat Honza Boček, ale jeho střela šla nad branku, po něm Radek Tomíček ani nadvakrát nepřekonal domácího gólmana. Ve 35. minutě přišla chyba v naší obraně a Josef Lada lobem zvýšil na 2:0. Ve 39. minutě znovu Radek Tomíček po trestném kopu hlavičkoval nad branku.

V průběhu druhé půle naskočil do hry Milan Merva a v 58. minutě snížil hlavou na 2:1 po centru Fandy Klímy. V 60. minutě střílel do brankáře Honza Keszeg po nahrávce Radka Tomíčka. Vyrovnání zařídil v 71. minutě další střídající hráč, po nahrávce Honzi Bočka proměnil svoje sólo Matěj Falta 2:2. V 73. minutě ve velké šanci přehlavičkoval branku Honza Keszeg po centru Zdeňka Bělíka. Rozhodující branka padla v 79. minutě z kopačky Radka Tomíčka, který po nahrávce Honzi Keszega propálil zprava domácího gólmana 2:3. Chvilku na to mohl Radek přidat další branku, ale v samostatném nájezdu nastřelil pouze Zdeňka Januru v domácí brance. V závěrečném tlaku jsme odolali luštěnickým centrům do našeho vápna a tak jsme se konečně dočkali plného bodového zisku ze hřiště okresního rivala.

Ve středu 30.8. hostíme v předehrávce Pšovku Mělník, výkop utkání je v 17:30.

Luděk Holub