so 17. 9. 2022 16:30 @ Dolní Bousov, I.A třída skupina B, 7. kolo

"A" - 6. kolo - 17.09.2022 - DBSK - Union Čelákovice 3:1 (3:1)

Stejně jako minulý týden i teď proti Unionu muselo áčko udělat změny v sestavě.

„A“ – mistrovské utkání – 6. kolo - 17.9.2022

DBSK – UNION ČELÁKOVICE 3:1 (3:1)

Branky: 21‘ Michal Pažout (p), 25‘ Jan Keszeg, 36‘ Matěj Falta – 31‘ Matouš Brabec

DBSK: Martin Sýkora – Tomáš Šolc, Miroslav Horák (73‘ Lukáš Zvěřina), František Klíma, Matouš Novák – Jan Keszeg, Michal Horák (K) – Jakub Kasal (87‘ Patrik Nosek), Matěj Falta (76‘ David Boško), Jakub Šolc (87‘ Milan Merva) – Michal Pažout (92‘ David Rejzek)

Náhradníci: Luděk Holub, Ondřej Klíma

Union Čelákovice: Jaroslav Schlosser – Jan Mašek, Martin Jelínek, Petr Nesládek, Dmytro Kovalov (60‘ Jiří Filip), Antonín Braniš (76‘ Radek Štrobl), Radek Skuhravý, Jiří Dalekorej (K), Sylvestr Janák, Vojtěch Konečný, Matouš Brabec

Náhradníci: Jakub Janda, Radek Skuhravý

Stejně jako minulý týden i teď proti Unionu jsme museli udělat změny v sestavě. Pro zranění nemohl nastoupit Tomáš Honc, povinnosti u mládeže FKMB nepustily do hry Zdeňka Bělíka a stop za červenou kartu měl Petr Ježek a Roman Gereg.

První šanci jsme si vypracovali ve 4. minutě, ale na nahrávku Michala Pažouta nedosáhl Jan Keszeg. Čelákovice zahrozili v 8. minutě, ale výborným zákrokem se blýskl Martin Sýkora. Ve 21. minutě přehazoval vyběhnutého gólmana Michal Pažout, byl faulován v pokutovém území a nařízenou penaltu sám proměnil 1:0. Za 5 minut zvýšil krásnou střelou Honza Keszeg po nahrávce Kuby Šolce. Hosté snížili ve 31. minutě po našem špatném odkopu 2:1. Naši třetí branku přidal Matěj Falta po nahrávce Michala Pažouta.

Na úvod druhé půle měl velkou šanci Michal Pažout, ale po nahrávce Kuby Šolce poslal míč nad branku. Ke konci utkání měl dvě velké šance David Boško, poprvé přehodil brankáře a míč skončil nad a podruhé těsně minul branku. Po dvou nepovedených zápasech jsme díky bojovnému výkonu všech hráčů mohli opět slavit s domácími fanoušky vítězství.

Ve středu 21.9. přivítáme v přátelském utkání FK MB U17, výkop utkání je v 17:00 a v neděli 25.9. zajíždíme do Lysé nad Labem, výkop utkání je v 16:30.