DBSKTJ Sokol Býchory
4:1
st 28. 9. 2022 16:30 @ Dolní Bousov, I.A třída skupina B, 1. kolo

"A" - 8. kolo - 28.09.2022 - DBSK - TJ Sokol Býchory 4:1 (1:0)

Ve sváteční středu áčko v dohrávaném prvním kole přivítalo nováčka soutěže TJ Sokol Býchory.

DBSK – TJ SOKOL BÝCHORY 4:1 (1:0)

Branky: 45+1‘, 58‘ Michal Pažout, 53‘ Jan Keszeg, 74‘ David Boško (p) – 79‘ Vít Chadraba (p)

DBSK: Martin Sýkora – Tomáš Šolc, Petr Ježek, František Klíma (K), Aleš Pavliš – Matěj Falta (68‘ Jakub Šolc), Miroslav Horák – Tomáš Honc, Zdeněk Bělík (79‘ Lukáš Zvěřina), Jan Keszeg (68‘ Jakub Kasal) – Michal Pažout (65‘ David Boško)

Náhradníci: Ondřej Klíma (B)

TJ Býchory: Ondřej Heres – Lukáš Chvojka, Aleš Jehlička (68‘ Vít Chadraba), Dominik Tichý, Radek Pelikán, Petr Chlumský (K), Josef Teplý, Tomáš Suchý, Adam Vyhnánek, Jakub Vyhnánek, Tomáš Kubíček

Náhradníci: Lukáš Kulich, Marek Chvalovský

Ve sváteční středu jsme v dohrávaném prvním kole přivítali nováčka soutěže TJ Sokol Býchory.

Po úvodní opatrné hře se do šance dostali v 11. minutě hosté, míč se dostal mezi stopery do náběhu útočníka, ale za přispění Tomáše Šolce a Fandy Klímy střelu zlikvidoval Martin Sýkora. Ve 32. minutě obloučkem za obranu našel Aleš Pavliš Michala Pažouta, ale jeho pokus o lob brankář vyrazil na roh. Hned po rohu mířil vedle Petr Ježek. Za dvě minuty vyslal po pravé straně Tomáš Honc Zdeňka Bělíka, ten předložil míč Matějovi Faltovy, který na podmáčeném terénu sám před brankářem podklouzl a následnou střelu Michala Pažouta srazili obránci na roh, po kterém pálil Tomáš Honc do brankáře. V téže minutě měli šanci hosté, míč propadl obranou, ale střelu z hranice pokutového území vyrazil Martin Sýkora na roh. První branky jsme se dočkali v nastavení první půle, Petr Ježek poslal dlouhý míč na Fandu Klímu za obranu, přihrávkou vyzval ke skórování Míru Horáka, ten míč netrefil přesně, ale pohotový Michal Pažout ho neomylně poslal pod břevno 1:0.

V úvodu druhé půle zahrával Zdeněk Bělík roh, na přední tyči si na míč naskočil Honza Keszeg a s pomocí břevna nás poslal do dvoubrankového vedení. V 58. minutě našel Fanda Klíma dlouhou přihrávkou Honzu Keszega, ten předložil míč do vápna na Michala Pažouta, který přidal svoji druhou branku 3:0. V 64. minutě prověřil gólmana hostí prudkou střelu Honza Keszeg. Možnost navýšení skóre jsme dostali v 74. minutě, hostující obrana faulovala Tomáše Honce v pokutovém území a nařízenou penaltu proměnil David Boško 4:0. V téže minutě měl šanci Zdeněk Bělík po nahrávce Kuby Šolce, ale jeho lob na brankové čáře doběhl Ondřej Heres v brance Býchor. V 79. minutě se branky dočkali i hosté, nejprve dlouhý pas za obranu zaváněl postavením mimo hru a následný souboj ve vápně posoudil, původně lajnový rozhodčí, který nahradil zraněného hlavního, jako penaltový a Vít Chadraba se nemýlil 4:1. V závěru utkání předvedl hezkou střelu po rohovém kopu a následném sólu Kuba Kasal.

Opět děkujeme divákům a fanouškům, že si v ne zrovna příznivém počasí našli cestu v hojném počtu na mistrovské utkání a vytvořili skvělou fotbalovou atmosféru.

Další domácí utkání nás čeká v sobotu 1.10 od 16:00, kdy hostíme dalšího nováčka SK Votice.