DBSKSK VOTICE
3:0
so 1. 10. 2022 16:00 @ Dolní Bousov, I.A třída skupina B, 9. kolo

"A" - 9. kolo - 01.10.2022 - DBSK - SK Votice 3:0 (0:0)

Do utkání s SK Votice muselo v sestavě opět dojít ke změnám, pro nemoc stále nemohl kapitán Michal Horák k němu se přidal Ondra Klíma, z pracovních důvodů vypadli Fanda Klíma a Míra Horák, po zranění se vrátil Milan Merva.

DBSK – SK VOTICE 3:0 (0:0)

Branky: 54‘ Jan Keszeg, 74‘ Zdeněk Bělík, 89‘ Lukáš Zvěřina

DBSK: Martin Sýkora – Tomáš Šolc (K), Petr Ježek, David Boško, Aleš Pavliš – Matěj Falta, Jan Keszeg (88‘ Lukáš Zvěřina) – Tomáš Honc (86‘ Milan Merva), Zdeněk Bělík, Jakub Kasal (46‘ Jakub Šolc) – Michal Pažout (90‘ Ondřej Šimek)

Náhradníci: Ondřej Pilař (B)

SK Votice: Jan Tůma – Jakub Štejnar, Martin Batha, Martin Sládek (K), Tomáš Říha (74‘ Martin Hřebec), Marek Slunečko, Marek Štork, Tomáš Kramný, Roland Munkači (81‘ Roman Typta), Lukáš Tábořík, Jan Říha

Hned v úvodu utkání měl po rohu Zdeňka Bělíka dobrou palebnou pozici Petr Ježek, ale netrefil přesně míč, poté šel z pravé strany sám na brankáře Tůmu Tomáš Honc, ale lob nasměroval nad branku, stejně tak dopadla dalekonosná střela Zdeňka Bělíka. Hosté se dostali do slibné šance po naší špatné rozehrávce, ale obrana v čele s Martinem Sýkorou zafungovala výborně. Další střely Michala Pažouta, Kuby Kasala, Aleše Pavliše, Matěje Falty a hlavičky Honzi Keszega a Davida Boška skončily u výborně chytajícího Jana Tůmy.

Úvodní branky jsme se dočkali v 54. minutě, stoperovi hostí se při odkopu svezl míč, poslal ho do břevna vlastní branky, kde ho následně napálil do sítě Honza Keszeg. Hned poté přišla další šance, Zdeněk Bělík našel před brankou Michala Pažouta, kterého opět vychytal hostující gólman. V 56. minutě skončila střela Matěje Falty po teči na rohovém kopu. Další skvělou přihrávku Zdeňka Bělíka poslal hlavou do břevna David Boško. V 70. minutě se do stejné šance jako v první půli dostal Tomáš Honc, ale jeho lob opět skončil nad brankou. Druhou naši branku dal Zdeněk Bělík, v pokutovém území pohotově napálil míč do sítě po přihrávce Tomáše Honce 2:0. V 82. minutě střílel těsně vedle z trestného kopu Michal Pažout. Konečnou podobu skóre stanovil hned po svém nástupu na hřiště v 89. minutě Lukáš Zvěřina, naběhl si na zpětnou přihrávku od Milana Mervi a prudkou střelou nedal Janu Tůmovi šanci 3:0. Díky patří divákům a fanouškům, kteří nás v chladném a deštivém počasí přišly povzbudit.

V neděli 9.10. zajíždíme do Čáslavi, výkop utkání je v 16:00.