Slavoj Stará BoleslavDBSK
1:4
pá 3. 2. 2023 19:15 @ Brandýs nad Labem, Přátelské utkání

"A" - Přátelák - 03.02.2023 - Slavoj Stará Boleslav – DBSK 1:4 (0:3)

Druhé přípravné utkání odehrálo áčko na umělé trávě v Brandýse nad Labem proti týmu z jejich skupiny I.A třídy.

„A“ – přípravné utkání – 3.2.2023

SLAVOJ STARÁ BOLESLAV - DBSK 1:4 (0:3)

Branky: 27‘, 41‘ David Boško, 43‘, 67‘ Zdeněk Bělík

Sestava DBSK: Ondřej Klíma – Tomáš Šolc, Petr Ježek, Pavel Kubeček, Aleš Pavliš – Miroslav Horák, Martin Král – David Rejzek (Matyáš Stránský), Jakub Kasal (Zdeněk Bělík), Jan Keszeg (Daniel Čvančara) – David Boško (Tomáš Novák)

Druhé přípravné utkání jsme odehráli na umělé trávě v Brandýse nad Labem proti týmu z naší skupiny I.A třídy. K dispozici nebyli Matěj Falta, Tomáš Honc, Michal Horák, Fanda Klíma, Milan Merva, Matouš Novák, Martin Sýkora a Michal Pažout, který je v přípravě v Benátkách nad Jizerou. Nově se v našem dresu objevil bývalý hráč Kosmonos a nyní Akumy MB Martin Král a dva kosmonosští dorostenci Matyáš Stránský a Daniel Čvančara.

Tak jako v prvním utkání ve Vrchlabí, tak i v Brandýse foukal silný vítr, ale místo sněhu padaly z nebe dešťové kapky.

Domácí Stará Boleslav na nás nastoupila ve velkém stylu a první čtvrthodinu jsme odolávali jejímu tlaku. V další fázi jsme si ujasnili role na hřišti a naše hra se zlepšila, první branku dal David Boško, když po přihrávce Míry Horáka přeloboval vyběhnutého brankáře Slavoje 0:1. V závěrečné pětiminutovce jsme přidali další dva góly, ve 41. minutě opět David Boško ve skluzu po nahrávce Zdeňka Bělíka 0:2 a ve 43. minutě Zdeněk Bělík po nahrávce Kuby Kasala 0:3. Stará Boleslav dobře kombinovala, a zvláště ve středu pole byl nebezpečný Daniel Krulich, který zásoboval svými pasy rychlé krajní útočníky.

Fyzicky náročný fotbal se hrál i druhou půli. Na rychlém terénu nasáklém vodou a podpořený větrem, nebyla o pohledné a rychlé akce nouze. Pozorná obrana a dobře chytající Ondra Klíma si krom jedné situace z 80. minuty se vším poradili. Čtvrtou branku přidal v 67. minutě Zdeněk Bělík po hezké nahrávce Honzi Keszega.

V sobotu 11.2. se utkáme na UMT v Turnově s účastníkem krajského přeboru, týmem Sedmihorek, výkop utkání je ve 13:00.