"A" - Přátelák - 04.02.2024 - FC Vrchlabí – DBSK 2:3 (0:2)

Ke druhému přípravnému utkání cestovalo áčko do Vrchlabí.

„A“ – přípravné utkání – 4.2.2024

FC VRCHLABÍ – DBSK 2:3 (0:2)

Branky: 8‘, 78‘ Radek Tomíček, 41‘ Jan Boček (p)

Sestava DBSK: Ondřej Klíma (46‘ Miroslav Bím) – Miroslav Horák, František Klíma, Petr Ježek – Tomáš Šolc, Michal Horák, Jan Boček, Aleš Pavliš – Milan Merva, Radek Tomíček, Jakub Kasal (46‘ David Rejzek)

Ke druhému přípravnému utkání jsme cestovali do Vrchlabí. Za vytrvalého deště jsme se dostali do vedení po hezké akci, po ose Fanda Klíma, Aleš Pavliš, kdy posledně jmenovaný nahrál na Radka Tomíčka, který umístil míč přesně k tyči 0:1. Druhý gól padl z penalty, po faulu na Michala Horáka, exekutor Honza Boček se nemýlil 0:2. Domácí snížili v 72. minutě druhé půle taktéž z penalty 1:2. Na 1:3 zvyšoval Radek Tomíček po nahrávce Petra Ježka. Domácí v závěru přidali svoji druhou branku, po dorážce střely, kterou vyrazil Míra Bím 2:3.

Další přípravné utkání odehrajeme v sobotu 17.2. v Jablonci n. Nisou od 12:00 s Pěnčínem.