SK JičínDBSK
4:2(3:2)
so 4. 3. 2023 10:00 @ Jičín, Přátelské utkání

"A" - Přátelák - 04.03.2023 - SK Jičín – DBSK 4:2 (3:2)

Poslední přípravný zápas před zahájením soutěží odehrálo áčko proti tradičnímu soupeři SK Jičín.

„A“ – přípravné utkání – 4.3.2023

SK JIČÍN - DBSK 4:2 (3:2)

Branky: 4‘ Jan Keszeg, 42‘ Petr Ježek

Sestava DBSK: Ondřej Klíma (Roman Gereg) – Tomáš Šolc, Michal Horák, Martin Král (Milan Karela), Aleš Pavliš – Petr Ježek, Miroslav Horák – Tomáš Honc, Zdeněk Bělík, Jakub Kasal (Milan Merva) – Jan Keszeg (David Boško)

Poslední přípravný zápas před zahájením soutěží jsme odehráli proti tradičnímu soupeři SK Jičín. V sestavě chyběl Fanda Klíma (hory) a Michal Pažout, který přestoupil do Benátek.

Hned v úvodu se po střele Zdeňka Bělíka a vyraženém míči od brankáře prosadil Honza Keszeg. Vzápětí však bylo srovnáno po našem nedůsledném bránění v pokutovém území. V 19. minutě šli domácí do vedení po střele k tyči z 20 metrů. Ke konci první půle centroval Zdeněk Bělík, Honza Keszeg poslal míč do břevna a do sítě ho doklepl Petr Ježek a srovnal na 2:2. Nerozhodný stav dlouho nevydržel a opět po nedůsledném bránění po rohovém kopu šli domácí znovu do vedení.

Druhý poločas jsme domácí příliš často k naší brance nepouštěli, ale přece jenom ještě jednou dokázali skórovat po naší špatné rozehrávce v 55 minutě. Gólových příležitostí jsme si vytvořili dost, bohužel bez brankového vyjádření.

V mistrovských bojích je třeba se vyvarovat chyb, které jsme v tomto utkání udělali.

V sobotu 11.3. hostíme v prvním jarním mistrovském utkání od 14:30 SK Slovan Poděbrady.