FK SedmihorkyDBSK
2:2
so 11. 2. 2023 13:00 @ Turnov, Přátelské utkání

"A" - Přátelák - 11.02.2023 - FK Sedmihorky – DBSK 2:2 (1:1)

Další přípravné utkání odehrálo áčko na umělé trávě v Turnově, soupeřem jim byly Sedmihorky, účastník krajského přeboru Libereckého kraje.

FK SEDMIHORKY - DBSK 2:2 (1:1)

Branky: 36‘ Tomáš Honc, 58‘ Jan Keszeg

Sestava DBSK: Ondřej Klíma – Tomáš Šolc, Michal Horák, František Klíma, Matouš Novák – Jakub Kasal, Petr Ježek – Tomáš Honc, Zdeněk Bělík, Jan Keszeg – David Boško (Aleš Pavliš)

Další přípravné utkání jsme odehráli na umělé trávě v Turnově, soupeřem nám byly Sedmihorky, účastník krajského přeboru Libereckého kraje.

V první půli skóroval Tomáš Honc po nahrávce Kuby Kasala, soupeř srovnal ve 40. minutě, po našem nedorozumění v obraně.

Druhý poločas jsme hráli téměř na jednu branku, v 58. minutě nás dostal do vedení Honza Keszeg, když dorazil míč z malého vápna do sítě. Sedmihorky vyrovnali v 64. minutě po centru do pokutového území. Další naše velké šance jsme neproměnili a tak zápas skončil 2:2.

V sobotu 18.2. hrajeme na UMT v Benátkách proti Sadské od 12:00.