A.F.K. SadskáDBSK
2:8(2:5)
so 18. 2. 2023 12:00 @ Benátky nad Jizerou, Přátelské utkání

"A" - Přátelák - 18.02.2023 - AFK Sadská – DBSK 2:8 (2:5)

V Benátkách na umělce áčko odehrálo další přípravné utkání se soupeřem z B třídy.

AFK SADSKÁ - DBSK 2:8 (2:5)

Branky: 8‘ Milan Merva, 21‘ Tomáš Honc, 22‘ Zdeněk Bělík, 39‘, 77‘ František Klíma, 44‘ David Boško, 86‘ Jan Hrušovský, 90‘ Pavel Skála

Sestava DBSK: Ondřej Klíma – Tomáš Šolc, Michal Horák, František Klíma, Petr Ježek – Jakub Kasal (46‘ Lukáš Zvěřina), Miroslav Horák – Tomáš Honc, Zdeněk Bělík, Milan Merva (46‘ Pavel Skála) – David Boško (46‘ Jan Hrušovský)

V Benátkách na umělce jsme odehráli další přípravné utkání se soupeřem z B třídy.

První poločas za vytrvalého deště jsme předváděli hezké kombinační akce a šli do vedení po osmi minutách hry brankou Milana Mervy a nahrávce Tomáše Honce. Po trestném kopu ve 21. minutě nahrával hlavou Fanda Klíma a Tomáš Honc dal druhou branku. Hned vzápětí vystřelil Zdeněk Bělík, brankář míč neudržel a vedli jsme 3:0. Soupeř snížil střelou z dálky, ale za pár okamžiků navýšil naše vedení po samostatné akci Fanda Klíma. Branku na 4:2 jsme dostali po nedůsledném bránění hráče na našem velkém vápně. V závěru první půle vystřelil na branku Kuba Kasal, gólman míč vyrazil a David Boško ho doklepl do sítě.

Druhý poločas přidal svojí druhou branku Fanda Klíma po nahrávce Kuby Kasala, a v závěru se dokázali prosadit střídající hráči, nejprve Honza Hrušovský a pak i dorostenec Pavel Skála po nahrávce Zdeňka Bělíka.

V neděli 26.2. hrajeme opět na UMT v Benátkách proti Chotětovu od 12:00.