FC VrchlabíDBSK
2:3
so 21. 1. 2023 11:30 @ Vrchlabí, Přátelské utkání

"A" - Přátelák - 21.01.2023 - FC Vrchlabí – DBSK 2:3 (1:1)

K prvnímu utkání zimní přípravy áčko cestovalo do Vrchlabí, týmu z krajského přeboru.

FC VRCHLABÍ - DBSK 2:3 (1:1)

Branky: 30‘, 86‘ Jan Keszeg. 72‘ Michal Horák

Sestava DBSK: Ondřej Klíma – Tomáš Šolc, Miroslav Horák, Michal Horák, Aleš Pavliš – Milan Merva (30‘ David Boško), Jakub Kasal, Tomáš Honc, Jan Keszeg, David Rejzek (46‘ Lukáš Zvěřina) – Petr Ježek (46‘ Jakub Šolc)

K prvnímu utkání zimní přípravy jsme cestovali do Vrchlabí, týmu z krajského přeboru. Za vytrvalého sněžení, doprovázeného silným větrem, bylo na těžkém terénu složité kombinovat. O první branku se postaral Honza Keszeg střelou k tyči ve 30. minutě. Domácí si vytvořili v první půli několik vyložených šancí, ale ty zlikvidovala obrana nebo Ondra Klíma. Vyrovnávací branka přišla ve 36. minutě po naší ztrátě míče a rychlém protiútoku.

Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení z 3 – 5 – 2 na 4 – 2 – 3 – 1 a začali si vytvářet více příležitostí. V 70. minutě po hezké akci a přihrávce Kuby Kasala přidal druhý gól Honza Keszeg, v 72. minutě zahrával trestný kop Michal Horák a než se domácí brankář stačil připravit, lovil míč ze sítě. Posledních pět minut jsme dohrávali v 10, zranil se Kuba Šolc a už nebyl nikdo, kdo by ho nahradil. Domácí v 86. minutě přidali druhou branku a uzavřeli tak skóre na konečných 2:3.

V pátek 3.2. se utkáme na UMT v Brandýse se Starou Boleslaví od 19:15.