so 7. 10. 2023 16:00 @ Čistá, III. třída muži, 10. kolo

"B" - 10. kolo - 07.10.2023 - FK Slavoj Čistá - DBSK "B" 1:0 (0:0)

.

FK Slavoj Čistá - DBSK B 1:0 (0:0)

Sestava DBSK B: Ort Jakub (70. Boško David) – Bartko Dominik, Holub Luděk(K), Svoboda Jakub, Svoboda Ondřej, Kubeček Pavel, Šouta Daniel, Zvěřina Lukáš, Hrušovský Jan, Merva Jan, Macek Lukáš

Náhradníci: Havel Petr, Novotný Michal, Zehnal Dalibor, Boško David

Na hřiště druhého celku tabulky jsme vyrazili z mnoha změnami v sestavě ale s velkým odhodláním napravit dvě předešlá utkání, která nám hlavně výsledkově nevyšla dle našich představ. Z důvodu několika absencí dostali šanci hráči, kteří neměli v průběhu sezony takové vytížení a nutno říci, že výkonem ani nasazením nikdo určitě nezklamal. Zvolili jsme rozestavení 3-4-3 a dopředu postavili 3 věže. Jelikož na malém hřišti v Čisté se nám výsledkově dlouhodobě nedaří, věřili jsme, že se nám toto podaří konečně zlomit. Nicméně i přes obětavý výkon všech hráčů na hřišti, byli to přece jen hráči domácích, kteří měli víc balon na svých kopačkách, a nebýt výborného výkonu Orta v bráně a také dobře postavené brankové konstrukci (1x tyč, 1x břevno), nejspíše by domácí po poločase vedli.

Nadějnou remízu jsme drželi v druhém poločase i nadále. Na začátku druhého dějství jsme dokonce měli i menší převahu a mohli jít do vedení, o to se především staral svým nasazením střídající Boško. Ovšem postupem času se stále více dopředu dostávali i domácí. Po jednom takovém útoku byl do hlavy udeřen náš brankář Jakub Ort a s krvácením v obličeji musel opustit hřiště a do branky šel Boško. Tím pádem lehce utrpěla naše síla vepředu, vzadu ovšem byla stále jistota. Tato jistota trvala až do 87. minuty, kdy domácí kapitán tečovanou střelou na kterou nemohl Boško dosáhnout, rozhodl utkání.

Všichni naši hráči nechali na hřišti všechno, bojovnost a ochota prát se o dobrý výsledek byla patrná ze všech. Po bodu jsme sahali opravdu celý zápas a tak je výsledek spíše smolný, nicméně sportovně musíme uznat, že domácí byli většinu zápasu lepší.

Další utkání odehraje B team doma v neděli 15.10. od 15:30, kdy na domácím hřišti přivítáme rezervu TJ Sokola Pěčice.