ne 6. 11. 2022 14:00 @ Dolní Bousov, III. třída muži, 1. kolo

"B" - 12. kolo - 06.11.2022 - DBSK - FC Mukařov 6:0 (4:0)

.

DBSK “B” - FC Mukařov 6:0 (4:0)

Branky: 3, 61. Kuba Šolc, 15. Patrik Nosek, 25. David Boško, 30. Honza Dorotík, 48. Honza Hrušovský

Sestava: Kuba Ort - Dan Šouta (62.Lukáš Hercík), Luděk Holub (K), Matouš Novák, Lukáš Zvěřina - Petr Ort (62. Lukáš Oudrnický), Petr Havel, Patrik Nosek (62.Lukáš Jahoda), David Boško (62. Tomáš Novák), Kuba Šolc - Honza Dorotík (46. Honza Hrušovský)

Proti poslednímu týmu tabulky jsme odehráli jednoznačný zápas, který rozdílovou brankou rozhodl Kuba Šolc, který již ve 3. minutě si vzal na půlce balón a svoji cestu ukončil až vstřelením gólu….1:0. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a šlo jen o to, kolik branek vstřelíme. Popravdě řečeno, soupeř byl zcela neškodný a Kuba Ort v naší bráně musel “klepat kosu”. Naše kvalita, vyztužená o Davida Boška, Matyho Nováka a Kubu Šolce, byla znát. Soupeře jsme jednoznačně přehráli a góly postupně přidal Patrik Nosek (2:0)- po hezké kombinaci a sklepnutí ve vápně od Kuby Šolce a dále pak David Boško po presingu a Honza Dorotík po krásném zpracování pasu na prsa od Dana Šouty a tak jsme o poločase vedli už 4:0!

Druhy poločas se už v podstatě jen dohrával, ale přesto přidal pátý gól Honza Hrušovský, který proměnil přihrávku Davida Boška ve 48. minutě…5:0 a skóre uzavřel Kuba Šolc v 61.minutě, kdy jako přes kopírák zopakoval gól ze 3. minuty-vzal balon, utekl obraně a skóroval….6:0. Za celý zápas jsme si vypracovali šance na 10 gólů včetně neproměněné penalty, ale skóre se ustálilo na stavu 6:0. Soupeř, tak jako v přípravném zápase v srpnu, už chtěl zápas ukončit a tak se stalo již v 88. minutě se závěrečným hvizdem rozhodčího….!!!!

Děkujeme diváků, kteří v sychravém počasí nás přišli podpořit a budeme se těšit na jarní část sezóny neb poslední zápas podzimu hrajeme v Jabkenicích, v sobotu 12.11. od 14:00