ne 30. 10. 2022 14:30 @ Bakov nad Jizerou, III. třída muži, 13. kolo

"B" - 13. kolo - 30.10.2022 - SK Bakov nad Jizerou "B" - DBSK "B" 4:3 (3:2)

.

SK BAKOV n. JIZEROU „B“ - DBSK "B" 4:3 (3:2)

Branky: 2‘ Jakub Velechovský, 20‘ Jakub Hozák, 45+2‘ Michal Valenta, 67‘ Zdeněk Kučera – 3‘, 35‘ Jan Dorotík, 90‘ Jan Hrušovský

DBSK: Jakub Ort – Daniel Šouta, Petr Havel, Luděk Holub (K), Martin Kubišta (46‘ David Rejzek) – Lukáš Oudrnický (24‘ Matouš Novák), Patrik Nosek (76‘ Jan Hrušovský), David Boško, Jan Stejskal (88‘ Tomáš Novák) – Jan Dorotík (76‘ Petr Ort)

Bakov: Karel Kalčík – Jan Turek (59‘ Robert Fryč), Josef Hůlka, Jakub Hozák, Martin Brož, Tomáš Kendík (83‘ Jan Hrabánek), Michal Valenta, Rudolf Kohnhauser (64‘ Štěpán Dragoun), Jakub Velechovský (71‘ Viachaslau Zvolinski)

Na střídání: Vojtěch Klíma (B), Lukáš Gregor

Zápas s bakovským béčkem otevřel hned v úvodu úspěšnou střelou mezi tři tyče Jakub Velechovský 1:0, reakce na sebe nenechala dlouho čekat a po spolupráci David Boško, Jan Dorotík, srovnal druhý jmenovaný ve třetí minutě na 1:1. Druhou branku domácích dal po nedorozumění našich hráčů ve 20. minutě Jakub Hozák. Vzápětí dobře zachytal Kuba Ort v naší brance proti střelám domácích hráčů. Srovnání skóre opět zařídila dvojice David Boško a Jan Dorotík, situaci předcházelo naše držení míče, v pokutovém území domácích ležel zraněný hráč Bakova, sudí hru přerušil. Po míči rozhodčího poslal David Boško balón do pokutového území domácích, kde se ho mohl zmocnit brankář Karel Kalčík, ale neměl se k tomu, situace využil Honza Dorotík a srovnal skóre na 2:2. V nastaveném čase první půle jsme nechali volný prostor před Kubou Ortem, čehož využil Michal Valenta a poslal domácí do poločasového vedení 3:2.

Úvod druhé patřil nám, ale bohužel střely Patrika Noska a z trestného kopu Davida Boška minuly cíl. V 67. minutě došlo k diskutabilnímu okamžiku před naším pokutovým územím, Matouš Novák vyskočil na vysoký míč a hlavou ho odehrál, byl výš než Rudolf Kohnhauser, který do něho narazil a upadl na zem, hlavní rozhodčí správně nechal ve hře pokračovat, ale na výzvu pomezního odpískal trestný kop. K jeho exekuci se postavil mladší Bebe Hůlka, Kuba Ort si dobře postavil zeď, ale na poslední chvíli se posunul od tyče lehce za zeď a na tečovaný míč domácím Zdeňkem Kučerou už nedosáhl 4:2. V 75. minutě jsme rozehrávali roh, domácí míč zachytili a řítili se do útoku na jehož konci byl výborný zákrok Kuby Orta. Na druhé straně se vyznamenal skvělým zákrokem Karel Kalčík po hlavičce Davida Boška, po následném rohu pálil Kuba Šolc, ale blok domácích znemožnil míči propadnout do branky. V závěrečném tlaku se dobře zorientoval v pokutovém území Honza Hrušovský a snížil na 4:3.

V neděli 6.11. přivítáme od 14:00 FC Mukařov .