Související zápas

Dolnobousovský SK
DBSKTJ Sokol Jabkenice
3:0
ne 4. 6. 2023 17:00 @ Dolní Bousov, III. třída muži, 15. kolo

"B" - 15. kolo - 04.06.2023 - DBSK "B" - TJ Sokol Jabkenice 3:0 (2:0)

.

DBSK "B" – TJ Sokol Jabkenice 3:0 (2:0)

Branky: 12, 29 a 66 – Dorotík

DBSK – Stránský – Holub (77. Ort Jakub), Havel, Svoboda J.(61.Merva Jan), Novák Matouš, Ort P. (77. Novák Tomáš), Polák, Boček (K) (61. Šouta), Verecký, Boško, Dorotík (69. Hrušovský)

Poslední domácí utkání v této sezoně jsme odehráli za krásného počasí v nedělním odpoledni a naším soupeřem byl celek Jabkenic. Soupeř se stále ještě snaží zachránit před pádem do nižší soutěže, avšak na našem hřišti toho příliš neukázal. Jediným opravdu nebezpečným hráčem hostí byl odchovanec FKMB Jaroslav Jílek, ale sám toho moc nezmohl. Teplé počasí jakoby dolehlo na všechny hráče na hřišti a hrála se spíše nakopávaná s mnoha nepřesnostmi. Jako první jsme šli do vedení, kdy krásný lob Boška se odrazil od tyče a osamocený Dorotík uklidil míč do sítě. Druhá branka se nesla ve stejném duchu, nahrávající Boško, důrazný Dorotík přetlačil brankáře a poté opět trefil branku.

Do druhé půle jsme vstoupili trošku vlažněji a nechali jsme chvíli hrát soupeře, který ale dopředu moc kvality neprokazoval a tak se zápas spíše dohrával v pohodovém tempu. V 66. minutě se ještě jednou ukázala fungující spolupráce na cestě Boško-Dorotík, který tentokráte přesný centr zakončil hlavou a o tři minuty později již za potlesku plné tribuny vystřídal.

Do konce sezony nás čekají ještě dvě venkovní utkání, již příští sobotu jedeme do Čisté a poslední zápas hrajeme 18.6. v neděli na půdě sestupujícího Mukařova.