DBSKTJ Sokol Kosořice
2:2
pá 15. 4. 2022 17:00 @ DBSK, OP muži, 17. kolo

"B" - 17. kolo - 15.04.2022 - DBSK - TJ Sokol Kosořice 2:2 (2:1)

V domácím utkání B mužstvo potřebovalo naplno bodovat, leč soupeř je zaskočil svojí rychlostí, jak s balónem, tak bez balonu.

Dolnobousovský Sportovní Klub “B” : TJ Sokol Kosořice 2 : 2 (2:1)

Sestava DBSK: Stránský M-Merva Lukáš (77.Pilař Václav), Kverka Jakub, Drahota Aleš, Šouta Daniel (46.Zvěřina Lukáš) -Šolc Michal (C), Kubeček Pavel, Havel Petr ml., Rejzek Filip, Dorotík Jan (46. Hrušovský Jan),Rejzek David (46.Merva Jan)

V domácím utkání jsme potřebovali naplno bodovat leč nás soupeř zaskočil svojí rychlostí jak s balónem, tak bez balonu. Rychlou hrou získal převahu, kterou korunoval již v 7 minutě gólem na 0:1 a to díky nedůrazu bránění standartní situace, kdy jsme nechali balon projít přes celou délku brány a zpět, kde za bezmocného golmana hosté skorovali. Domácí se po tomto zásahu oklepali a zlepšenou hrou v záložní řady a důrazu před hostujícím golmanem, který působil nejistě, jsme dvakrát skórovali a obrátili vývoj utkání. Nejprve Michal Šolc ve 14, a následně Pavel Kubeček v 21. minutě díky zmiňovanému důrazu otočili skóre na 2:1. Následně se hra vyrovnala a byť hosté několikrát zahrozili, tak díky skvělému golmanovi a dobře pracující obraně jsme hráli vyrovnanou partií. Záložní řadě se dařilo nacházet útočníky ve volných prostorech a šance jsme si dokázali vytvořit.

Do druhého poločasu jsme museli učinit 3 změny a to dvakrát z důvodů zranění (Dorotík, Šouta), a z důvodů nepřetěžování hráče (Rejzek D.), kterého čekal zápas za dorost. Hra byla vyrovnaná, nicméně postupem času hosté začínali získávat územní převahu. Po jednom ze zákroků našeho, jinak skvělého, golmana byla odpískána poměrně přísná penalta, kterou hosté v 55. Minutě proměnili a srovnali na 2:2. V závěru přišly dvě karty pro jednoho našeho hráče a v rozmezí 71. A 77. Minuty jsme přišli o špílmachra Pavla Kubečka a zápas dohrávali v 10! Nakonec se nám podařilo dotáhnout remízu až do závěrečného hvizdu a všem našim hráčům patří ocenění za bojovný a fotbalový výkon.

Příští zápas hrajeme v sobotu, 23.4. na hřišti Zdětína, který se nachází v tabulce před námi se stejným ziskem 12 bodů, a tak se hraje prakticky o 6 bodů a je to pro naše mužstvo velmi důležitý mač na cestě za záchranou....