ne 2. 4. 2023 16:30 @ Předměřice, III. třída muži, 18. kolo

"B" - 18. kolo - 02.04.2023 - SK Jizera Předměřice - DBSK "B" 4:1 (1:0)

K druhému mistrovskému utkání jara béčko odjelo do Předměřic.

SK Jizera Předměřice - DBSK "B" 4:1 (1:0)

Branky: 11. a 62. Prager, 68. Zalabák, 78 Novák – 50. Šouta

DBSK – Stránský – Holub (K), Hrdý (46. Hrušovský), Svoboda O. (60.Hercík), Polák – Havel, Ort P., Bartko, Svoboda J. (60. Novák) – Šouta (72.Merva), Nosek

Další náhradníci: J.Ort (Brankář)

K druhému mistrovskému utkání jara jsme odjeli do Předměřic. Jejich mužstvo se nachází ve druhé polovině tabulky.

Tomu odpovídalo i prvních 10 minut utkání, kde jsme soupeře skoro nepustili na svou polovinu. Bohužel v 11 minutě a zřejmě teprve po druhém překročení poloviny hřiště soupeřem a nepovedeném centru udělal náš brankář chybu a dorážka útočníka znamenala vedení domácích 1:0. Od této doby byla hra již vyrovnaná bez vážnějších šancí až do 23 minuty, kdy zlikvidoval Stránský samostatný únik domácího útočníka. Poté jsme se dostali do šancí již my, kdy ve 27 minutě po střele P. Orta z vápna zazvonilo břevno a v 37 minutě po střele Noska z 25 metrů brankář jen s velkými potížemi vytěsnil míč na roh. To bylo ale bohužel v prvním poločase vše.

Začátek druhé půle se nám ale opět povedl a po centru Orta v 50 minutě nekompromisně z malého vápna zakončil Šouta a bylo srovnáno. O minutu později ale opět zlikvidoval Stránský samostatný unik soupeřova útočníka.

Velmi silný vítr bohužel pomohl více domácím, kdy v 62 minutě po polostřele/polocentru z levé strany míč zapadnul za záda našeho brankáře. O 2 minuty později jsme mohli opět srovnat, ale Novák netrefil z velmi dobré šance bránu.

Konec bohužel patřil soupeři, kdy jsme nedokázali hned třikrát po sobě vůbec pokrýt hráče v našem pokutovém území a ten to dvakrát v 68 a 79 minutě potrestal hlavou.

Další mistrovské utkání nás čeká v neděli 9.4. od 16:30 kdy doma přivítáme SK Ledce a už potřebujeme bodovat.